Головна / Проекти / Стипендії та гранти студентам

Стипендії та гранти студентам


В Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний Інститут» з  2010 року виплачується персональна стипендія Дмитра Андрієвського.  Вона присуджується студентам за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі. 10 стипендіатів визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Стипендіати, студенти 3 - 6 курсів, щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень. Сьогодні це одна з найвищих стипендій в Україні.
Стипендіальний проект Дмитра Андрієвського є одним із багатьох інших проектів, які він вже понад 12 років реалізує в НТУУ «КПІ», інституті, випускником якого є сам.

stipendia

 «Талановита, освічена молодь – надія нашого суспільства і держави. Ми повинні її заохочувати і всіляко підтримувати», – зазначив засновник стипендії Дмитро Андрієвський.

Кращі студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І. К. Карпенка-Карого з 2004 року отримують гранти від Дмитра Андрієвського

stipendia2

«Вже десять років поспіль, з нагоди завершення навчального року, кращі студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого отримують гранти. Номінантів визначає університет. Ними стають ті, хто протягом року відзначився своїми творчими і професійними досягненнями, отримав премії, став лауреатом конкурсів і фестивалів», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.
Щороку гранти від Дмитра Андрієвського отримують десятки найобдарованіших студентів театрального університету.
Депутат підкреслив, що відгукується на ініціативи університету і підтримує участь студентів у міжнародних конкурсах і фестивалях, допомагає здійснювати поїздки.

“Дуже важливо, щоб наша творча молодь мала можливість обмінюватися досвідом й інтегруватися в європейський та світовий сучасний культурний простір. Це так само впливає й на імідж України, зокрема її театральної школи. З цією метою  ми разом з університетом вісім років тому створили і регулярно проводимо в Києві Міжнародний фестиваль театральних шкіл “Натхнення”, - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online