Головна / Проекти / Підтримка медичних закладів, допомога людям з обмеженими можливостями та важкохворим

Підтримка медичних закладів, допомога людям з обмеженими можливостями та важкохворим


AKUZ0948

На фото: головний лікар Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова Олександр Усенко, народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської районної державної в м. Києві адміністрації Максим Шкуро

Народний депутат України Дмитро Андрієвський приділяє значну увагу підтримці закладів охорони здоров’я, які розташовані в Солом’янському районі столиці та надає допомогу людям з обмеженими можливостями і тим, хто маючи важкі хвороби, потребує лікування, або реабілітації.

У травні 2015 року Дмитро Андрієвський передав медичне обладнання (колоноскоп) вартістю 1 000 000 гривень Національному інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова.

«Менше року тому ми зустрічалися з колективом Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, обговорювали актуальні проблеми й нагальні потреби. Я з великим задоволенням передаю інституту медичне обладнання яке ми придбали разом з моїми колегами й друзями», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

AKUZ1014

На фото: лікар Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова демонструє отриманий колоноскоп

Протягом 6 місяців 2015 року у громадській приймальні Дмитра Андрієвського  матеріальну допомогу на лікування отримало восьмеро дітей з обмеженими можливостями Солом’янського району.

До громадської приймальні народного депутата Дмитра Андрієвського надходять звернення батьків, які опікуються дітьми-інвалідами, одиноких матерів та багатодітних сімей з проханням надати матеріальну допомогу.

«Разом з моїми колегами депутатами Київради Максимом Шкуро, Русланом Кисілем, Миколою Негричем ми надаємо матеріальну допомогу дітям-інвалідам на лікування. Сьогодні родинам, в яких є хворі діти, дуже важко самостійно забезпечувати їхнє лікування і реабілітацію», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Дмитро Андрієвський та Микола Негрич надали допомогу хлопчику з ДЦП Артему Дідику, придбавши для нього путівку на  лікування до «Міжнародної  клініки відновлювального лікування» у м. Трускавець.

AKUZ0268

На фото: народний депутат Дмитро Андрієвський, депутат Київради Микола Негрич та Артем Дідик з мамою і братом

213 осіб з обмеженими можливостями і важкими захворюваннями отримали допомогу у громадській приймальні Дмитра Андрієвського

Люди з обмеженими можливостями які мають інвалідність та отримали допомогу

Кількість осіб

І група

29

ІІ група

66

ІІІ група

15

   

Люди з важкими захворюваннями, які отримали кошти на операцію, лікування, реабілітацію

Кількість осіб

Після інсульту

18

Онкозахворювання

16

Операція на серці

8

Операція на очах

18

Операція нирок

4

Діабет

9

Гіпертонія

15

Обстеження та лікування опорно-рухового апарату

15

Загалом за перше півріччя 2015 року

213

AKUZ9586

На фото: Дмитро Андрієвський передає апарат для підсилення голосу Віктору Недбайлу

У липні 2015 року Дмитро Андрієвський передав високоякісне обладнання для підсилення голосу (виробництва Німеччина) Недбайлу Віктору Анатолійовичу пенсіонеру, полковнику у відставці, кандидату наук, сину Героя Радянського союзу, який мешкає в Солом’янському районі столиці.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online