Головна / Новини / Дмитро Андрієвський передав розвідникам спецпризначенцям Національної гвардії сучасні вологостійкі польові костюми

Дмитро Андрієвський передав розвідникам спецпризначенцям Національної гвардії сучасні вологостійкі польові костюми


 SK 1284

«Ми постійно допомагаємо нашому війську як на передовій, так і в тилу. Спілкуючись безпосередньо з командирами підрозділів, намагаємося оперативно реагувати на потреби військовослужбовців. З деякими підрозділами ми розпочали співпрацю від дня їхнього заснування й до сьогодні продовжуємо їх підтримувати. Нещодавно виповнився рік від дня створення харківського окремого загону розвідки спеціального призначення «АРЕС» Національної гвардії України. Я щиро вітаю наших героїв», - зазначив  народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 1311

«Ми опікуємося й підтримуємо підрозділ спецпризначення «АРЕС» від самого його створення. Забезпечили їх засобами спеціального зв`язку і обмундируванням. Сьогодні їм доводиться нести службу у непростих умовах. Щоб розвідники почувалися комфортно й могли виконувати бойові завдання, на їхнє прохання я придбав і вже передав 31 комплект сучасних вологостійких польових костюмів. Цей тип форми зараз популярний у арміях Європейських держав і призначений для застосування в жорстких умовах, зокрема, погодних. Особливо підходить для підрозділів спеціального призначення», - додав депутат.

«Сьогодні в умовах зовнішньої агресії проти України формується нове українське військо. В стратегії національної безпеки держави розвідці належить важлива роль. Країні потрібна ефективна розвідка й правильні оперативні рішення для забезпечення її захисту. Тому ми повинні дбати про наше військо і всіляко його підтримувати», - переконаний Дмитро Андрієвський.

Ares

У свою чергу розвідники подякували Дмитру Андрієвському за постійну підтримку і допомогу.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online