Головна / Новини / Пріоритетом парламентського тижня мають бути Бюджетний та Податковий кодекси – Дмитро Андрієвський

Пріоритетом парламентського тижня мають бути Бюджетний та Податковий кодекси – Дмитро Андрієвський


 SK 1224

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів Комітетів Верховної Ради України 21 грудня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на важливості розгляду законопроектів, що стосуються Бюджетного та Податкового кодексів, а також необхідності розгляду проекту Закону № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг.

«Хотів би підтримати пропозицію голови фракції «Блок Петра Порошенка» Юрія Віталійовича Луценка щодо принципів формування бюджету. Ми впевнені, пріоритетом розгляду на цьому тижні мають бути Закони, що формують бюджетну та податкову політику. Але хотілося б зазначити, що  перелік цих Законопроектів набагато ширший ніж пропонує Кабінет Міністрів. Наш Комітет пропонує обов`язково розглянути Законопроект № 2706, який нормалізує фінансування підприємств житлово-комунальної галузі», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 1126

Також, Дмитро Андрієвський наголосив на доцільності постатейного аналізу бюджету і важливості фінансування програми Доступне житло. 

«Ми сьогодні на Комітеті розглянули пропозиції щодо фінансування доступного житла. Якщо з бюджету профінансувати один мільярд гривен, тоді у вигляді податків і зборів, повертається до бюджету 921 мільйон гривен, 3,3 мільярди додатково залучаються до економіки. Таким чином, ми можемо значно збільшити і дохідну частину і значно покращити видатки державного бюджету», - додав народний депутат.

 SK 1224

Нагадаємо, 7 грудня на позачерговому засіданні профільного Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства депутати підготували до другого читання проект Закону № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг.

Також, внесені поправки дадуть можливість отримати підтримку міжнародних фінансових організацій.

Необхідність прийняття Законопроекту обґрунтовується критичною ситуацію, яка склалася у розрахунках підприємств житлово-комунального господарства, що надають відповідну послугу мільйонам громадян України. Вказана заборгованість виникла у підприємствах внаслідок об’єктивних причин, що не дозволяли їм своєчасно і в повному обсязі виконувати свої договірні зобов’язання.

  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online