Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав солом’янців з Днем Святого Миколая і разом з дітьми запалив ялинку в парку Відрадному

Дмитро Андрієвський привітав солом’янців з Днем Святого Миколая і разом з дітьми запалив ялинку в парку Відрадному


 SK 0803

“Днем Святого Миколая розпочинається довгоочікуваний період новорічних і різдвяних свят. Традиційно, першими отримали подарунки діти після служби в храмі Дмитра Солунського в Жулянах. Вдень, у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, ми привітали новорічною виставою і подарунками діточок з інтернатів, малозабезпечених сімей і дітей учасників АТО. Кульмінацією святкового дня стало урочисте запалення ялинки у парку Відрадному, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

 SK 0848

“Для всіх нас новий рік і Різдво  - час надій і сподівань. Разом з нашими дітьми нам хочеться вірити в дива, які творить Миколай Чудотворець, у добро і милосердя. Хочу побажати всім миру і злагоди, родинного затишку і благополуччя, віри і надії на краще майбутнє”, - наголосив у привітанні Дмитро Андрієвський.

 SK 9922

Щороку понад 100 маленьких солом’янців, які разом з батьками прийшли на святкову літургію до церкви в Жулянах, йдуть до дому з подарунками від народного депутата Дмитра Андрієвського.

 SK 0086

Яскравим святом для 350 дітей Солом’янського району стала вистава, підготовлена творчими колективами Центру дитячої та юнацької творчості. Жоден юний гість не залишився без подарунка.

 SK 0575

 На відкриття і запалення ялинки в парку “Відрадному” зібралися сотні мешканців Солом’янського району. Зустріч з улюбленими казковими героями, святковий концерт залишили незабутні враження для маленьких солом’янців. 

 SK 0709

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online