Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського у НТКУ «КПІ» відкрили В`їзну групу

За підтримки Дмитра Андрієвського у НТКУ «КПІ» відкрили В`їзну групу


455W0272

18 грудня відбулося урочисте відкриття комплексу В`їзної групи у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут».

«Проект будівництва В’їзної групи – це ще один втілений у життя амбітний іміджевий і символічний проект в НТУУ “КПІ”. Я із задоволенням відгукнувся на пропозицію ректора університету Михайла Захаровича Згуровського  взяти участь у його реалізації. Пригадую, як 13 років тому ідея реконструкції парку “КПІ” видавалась нездійсненою мрією. Але всього за декілька років нам вдалося його перетворити на прекрасне місце відпочинку і справжню окрасу не лише університету, а й загалом міста. На так званій студентській “Поляні” ми встановили пам’ятник Олені Телізі. І от сьогодні - відкрили В’їзну групу - символ університету, аналог якого є у найвідоміших університетах світу. Як випускнику “КПІ” мені дуже приємно бути причетним до реалізації таких проектів”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

455W9917

Такі «Ворота у історію для найкращого покоління» є у багатьох найкращих університетах світу – у Гарвардському, Массачусетському, Кембриджському. А у Принстонському університеті після завершення випускної церемонії новоспечені випускники проходять крізь головні ворота кампусу з боку Nassau Street. Причому вважається, що ті, хто використовують ці ворота для виходу з університету до свого випускного, збільшують свої шанси на відрахування.

“Відтепер, В`їзна група є і в одному з найбільших в Україні та й в Європі Національному технічному університету «Київський політехнічний інститут». Маю надію, що й наші студенти започаткують нові красиві традиції, пов`язані з  В`їзною групою», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

У свою чергу ректор Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» академік НАНУ Михайло Згуровський подякував Дмитру Андрієвському за підтримку університету і багаторічну співпрацю.

455W0164

«Завдяки фінансовій допомозі Дмитра Йосиповича Андрієвського у нашому «КПІ» відбулося будівництво В’їздної групи. Раніше були проведені роботи щодо надання території нашого університету європейського вигляду, а саме: модернізація парку, перебудова внутрішньої території університету – створення музею, Алеї Слави, перебудова Площі Знань, будівництво малого спортивного ядра, церкви і дзвіниці, приведення до належного вигляду першого гуртожитку», - наголосив Михайло Згуровський.

Комплекс В`їзної групи у «КПІ» проектували відомі скульптори – Микита і Єгор Зігуріви, які вже залишили на території «КПІ» три прекрасні роботи: пам'ятник символу знань – «Сходинки пізнання», пам’ятник видатному авіаконструктору Костянтину Калініну, стилізована статуя «Новий Прометей» біля бібліотеки. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online