Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав з Днем Святого Миколая дітей студентських сімей “КПІ”

Дмитро Андрієвський привітав з Днем Святого Миколая дітей студентських сімей “КПІ”


 SK 9875

“Вже багато років поспіль, разом з моїм колегою, випускником “КПІ” Русланом Кисілем ми вітаємо дітей студмістечка НТУУ “КПІ”.  Цього року ми також охоче відгукнулися на звернення керівництва Студмістечка з проханням долучитися до поздоровлення дітей. Приємно, що наша команда випускників збільшується і міцнішає. До нас приєднався Дмитро Залуський, який свого часу очолював студентську раду Студмістечка “КПІ”, а сьогодні є активним і дієвим лідером студентської громади університету. Коли є підтримка команди, добрих справ можна зробити значно більше”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 9739

На свято гості звичайно завітали з подарунками. 

 SK 9830

“Наближається довгоочікуваний час новорічних, різдвяних свят і зимових канікул. У ці дні всі діти очікують на дива і подарунки. Одним з найулюбленіших передріздвяних свят є День Святого Миколая. За традицією діти пишуть йому листи зі своїми бажаннями і сподіваються на те, що вони здійсняться. Це радісне свято завжди сповнене особливим родинним теплом, милосердям, співчуттям, добротою і щедрістю”, - наголосив народний депутат.

 SK 9726

У студентському клубі “Інтонація” для дітей влаштували справжнє свято з іграми, конкурсами, улюбленими казковими героями та Дідом Морозом. Солодкі подарунки діти отримали й від Профкому студентів “КПІ”. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online