Головна / Новини / Протягом двох тижнів парламент вирішить питання Бюджетного й Податкового кодексів та внесе зміни у діючий склад уряду, – Дмитро Андрієвський

Протягом двох тижнів парламент вирішить питання Бюджетного й Податкового кодексів та внесе зміни у діючий склад уряду, – Дмитро Андрієвський


 

IMG 0818

«Я впевнений, протягом наступних двох тижнів у Верховній Раді нам потрібно буде прийняти надзвичайно важливі рішення щодо створення основного фінансового документу країни. Потрібно вести дискурс стосовно того, яким буде Податковий кодекс, якими будуть показники бюджету. Далі – зміни у складі Кабінету міністрів. У нас є чотири міністри, які подали у відставку, є посада віце-прем'єра – цього більш ніж достатньо, аби серйозно парламенту попрацювати над наповненням складу нового уряду. Сьогодні багато надзвичайно важливих питань, наприклад, яка буде індексація – чи буде вона, чи ні, які будуть податки, залишиться єдиний податок чи ні, питання зменшення єдиного соціального внеску, які будуть заробітні плати у бюджетників тощо», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Парламентар зауважив – за регламентом Верховна Рада не встигає проголосувати за прийняття Бюджетного кодексу, тому голосування відбудеться за спеціальної процедурою.  

IMG 0823

 

«Нам треба проголосувати його, у першу чергу, щодо включення до порядку денного – думаю голоси на це будуть. Далі будемо розглядати спеціальний законопроект щодо особливостей порядку розгляду бюджету і змін до нового Бюджетного кодексу, тому що за процедурою, яка визначена регламентом, ми не встигнемо розглянути. Потрібно буде голосувати за спеціальною процедурою. Над цим Законопроектом працюємо, у нас відбудеться засідання фракції, будемо радитися у тому числі і з нашими представниками у Комітеті податкової політики», - пояснив Дмитро Андрієвський. 

Також, політик додав, що 16 грудня Президент України Петро Порошенко проведе важливі переговори щодо скасування візового режиму між Україною та країнами Європейського Союзу. 

«Президент буде проводити надзвичайно важливі перемовини і від того, на скільки майстерно він їх проведе, буде залежати яку відповідь ми отримуємо від Європейської комісії стосовно безвізового режиму. Ми всі чекаємо і сподіваємося, що ця відповідь буде позитивною. На мій погляд ганебно для українців, які пройшли Революцію Гідності під європейськими прапорами – візи, за якими потрібно постійно звертатися, виїжджаючи навіть у короткі відрядження до Європейського Союзу», - зазначив Дмитро Андрієвський.  

Детальніше дивіться на телеканалі «112-Україна» http://112.ua/video/aleksandr-kirsh-dmitriy-andrievskiy-i-dmitriy-svyatash-v-programme-chistaya-politika-vypusk-ot-15122015-181394.html

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online