Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав з 90-річчям легендарну мешканку Солом’янського району Анастасію Гулей

Дмитро Андрієвський привітав з 90-річчям легендарну мешканку Солом’янського району Анастасію Гулей


 

 SK 8966

15 грудня 2015 року колишня в’язень концтаборів Освенціма і Берген-Бельзена, нині голова Всеукраїнського осередку і Київської міської організації колишніх в’язнів концтаборів Анастасія Василівна Гулей відзначила свій 90-річний ювілей. З привітаннями ювілярку відвідав народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 «Анастасія Гулей видатна особистість нашого району, прекрасна людина і активний громадський діяч. Пройшовши жахіття німецьких концтаборів, вона не втратила віру і любов до життя. ЇЇ незламна воля, оптимізм і активна громадянська позиція - це зразок для наслідування. Вона й сьогодні пише книжки, які перекладаються на різні мови, постійно відвідує з лекціями навчальні заклади, зокрема в Німеччині, веде просвітницьку діяльність, організовує зустрічі колишніх в’язнів концтаборів. Низький їй уклін, безмежна повага і слова вдячності за те, що вижила, що не зламалася і сьогодні робить важливу справу й надихає нас та вселяє віру у життя», - зазначив Дмитро Андрієвський.

 SK 8975

У родинній затишній атмосфері  разом з Анастасією Василівною вони переглянули її нові книги та світлини. Ювілярка розповіла про свої нещодавні подорожі та заходи, подарувала народному депутату свою другу книгу «В ярмі окупації» і звернулася з проханням сприяти у виданні третьої.  

 SK 9021

 На початку 2016 року Анастасія Гулей планує відвідати Польщу, де традиційно зберуться в Освенцімі колишні в’язні з усього світу.

Станом на 1 січня 2015 року загалом в Україні мешкало 1400 колишніх в’язнів концтаборів.

Докладніше про Анастасію Гулей читайте у травневому номері «Газети Солом’янка»

http://www.solor.gov.ua/newspaper/88

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online