Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району взяли участь у форумі “БПП “Солідарність”

Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради від Солом’янського району взяли участь у форумі “БПП “Солідарність”


 SK 7157

“На місцевих виборах 25 жовтня “Блок Петра Порошенка “Солідарність” отримав найбільшу підтримку українців і сформував потужні депутатські представництва у місцевих радах. Загальна кількість депутатів, обраних від партії, перевищує 9 тисяч. Така підтримка виборців свідчить про те, що люди покладають великі сподівання на партію влади. Це для кожного з нас і всієї команди велика відповідальність. І щоб її виправдати ми повинні допомагати один одному і доводити ефективність роботи команди», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W8238

На форумі перед депутатами виступили з промовами Президент України Петро Порошенко і лідери політичної партії.

Президент назвав головними завданнями на наступний рік забезпечення результативної боротьби з корупцією та стійкого миру на Донбасі. Для цього Глава держави наголосив на важливості затвердження Верховною Радою конституційних змін щодо судової реформи та децентралізації.

 SK 8657

Президент відзначив, що відсутність реальних, видимих результатів у боротьбі з корупцією призводить до того, що люди ще не відчувають результатів реформ, і високими є протестні настрої. «Гучні арешти й відставки лише на початку викликали ейфорію у суспільстві. Тепер цього замало, люди вимагають суворих вироків, а не просто затримань, та дієвих механізмів запобігання корупційним діям», – наголосив Петро Порошенко.

Президент поінформував, що майже завершений процес створення незалежних органів для боротьби із корупцією – Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури.

У той же час, за словами Президента, процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не виглядатиме завершеним, а сама система не буде ефективною, поки буде проведено радикальну судову реформу, яка полягає у повному очищенні та оновленні суддівського корпусу, скасуванні суддівської недоторканості, забезпеченні незалежності суддівського корпусу від політичних впливів. Це потребує конституційних змін. «Ухвалення цих конституційних змін, разом з конституційними змінами по децентралізації, – питання найближчих тижнів, максимум місяця», – наголосив Президент.

 SK 7520

Країна очікує від депутатського корпусу відповідальної роботи і консолідації зусиль – заявив лідер парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко. “Від імені парламентської фракції скажу: ми готові допомагати вам у будівництві єдиної європейської України. Партійне керівництво не може приїхати у кожен населений пункт, але кожен наш депутат може додзвонитися до народного депутата свого округу і вирішити проблему. Будь-який момент, де ми можемо виступати командою, може бути використано. Команда – це не тільки спільні діє до виборів. Командність проявляється після виборів. Ця аудиторія має співпрацювати від найнижчої ланки – села, до столиці, для того, щоб запропоновані Президентом зміни відбулися для кожного українця“, – переконаний Юрій Луценко.

 SK 7377

Виступаючи перед депутатами місцевих рад мер Києва Віталій Кличко зазначив, що кандидати від “БПП “Солідарність” йшли на вибори під гаслом реальних справ. “Саме це пітримали люди, і завдяки цьому ми отримали такі  результати і саме реальні справи ми будемо впроваджувати у найближчі роки. Кожен у своїй області, в своєму місті, селищі, селі”, - наголосив Віталій Кличко.

455W8492

На Форум прибули понад три із половиною тисячі представників місцевих органів влади з усієї України.  

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online