Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Русланом Кисілем привітали ОСН «Рідна оселя» з Днем місцевого самоврядування

Дмитро Андрієвський разом з Русланом Кисілем привітали ОСН «Рідна оселя» з Днем місцевого самоврядування


455W8135

«Вже понад 10 років ми співпрацюємо з організацією самоврядування населення «Рідна оселя». Спільно нам вже вдалося вирішити багато проблем солом’янської громади. І це стало можливо саме завдяки ініціативності і принциповій позиції громадських активістів», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка Дмитро Андрієвський.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! У демократичному суспільстві самоврядування є засобом реалізації інтересів територіальної громади. Ваша наполеглива праця, цілеспрямованість і активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району  і міста. Потужний потенціал нашої команди депутатів Київради у співпраці з Вами дозволяє вирішувати найскладніші питання солом’янської громади», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

455W8149

Депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль з нагоди свята вручив працівникам ОСН «Рідна оселя» почесні грамоти від народного депутата Дмитра Андрієвського та голови Солом`янського району Максима Шкуро. 

«Щиро бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади та відстоює її інтереси міцного здоров'я, сил на добрі справи і непохитної віри у щасливе майбутнє нашої країни», - додав Русла Кисіль. 

У свою чергу громада подякувала депутатам за постійну підтримку і співпрацю. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online