Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав Будівельну палату України з 10-річним ювілеєм

Дмитро Андрієвський привітав Будівельну палату України з 10-річним ювілеєм


 

 SK 6823

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський відвідав урочистості та привітав  Будівельну палату  України з 10-річним ювілеєм.

Народний депутат наголосив на плідній співпраці між Будівельною палатою, професійною будівельною спільнотою і профільним Комітетом у таких найважливіших питаннях як децентралізація у сфері архітектурно-будівельного контролю, реалізація програми доступне житло, забезпечення житлом учасників Антитерористичної операції й переселенців та багато інших. 

 SK 6795

«Системна робота з Будівельною палатою й професійними асоціаціями галузі вже дала свої результати. Будівельна палата першою розпочала роботу щодо вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО та переселенців. Зараз в Комітеті працює Робоча група стосовно реалізації програми доступного житла, й представники Будівельної палати активно залучаються до роботи. Разом ми опрацьовували питання децентралізації у сфері архбудконтролю і відповідного законодавства, яке вже прийнято. Сьогодні також опрацьовано зміни до Закону, що нададуть можливість тимчасово скасувати мораторій на відведення земельних ділянок. Це не просте рішення, однак законопроект вже знаходиться у парламенті. Впевнений – найближчим часом він буде прийнятий і дасть поштовх для розвитку будівельної галузі», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Дмитро Андрієвський додав, що наразі Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України шукає нові ринки для українських будівельних підприємств.

Під час урочистостей Дмитро Андрієвський передав вітання та зачитав адресу від спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

 SK 6837

«Переконаний, що завдяки досвіду та наполегливій праці членів Будівельної палати України поставлені перед будівельною галуззю масштабні завдання, особливо в житловому будівництві, будуть виконанні з честю. Вітаю ініціаторів, організаторів, керівників та членів Будівельної палати України з ювілеєм, щиро бажаю вам міцного здоров’я, гарного настрою, нових виробничих успіхів, оптимізму й натхнення та нових звершень в ім’я нашої Держави, зміцнення її авторитету в європейській спільноті», - зазначено у вітальній адресі. 

Довідка: Будівельна палата України була утворена у листопаді 2005 року та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 5 травня 2006 року. 

Метою створення Палати є сприяння розвитку будівельної та пов’язаних з нею галузей народного господарства, формуванню сучасної промислової, фінансової, торговельної інфраструктур, створенню сприятливих умов для підприємницької діяльності в сфері будівництва, всебічному розвиткові науково-технічних і торговельних зв’язків між будівельниками України та будівельниками інших країн.  

Будівельна палата об`єднала понад 100 найбільших будівельних організацій України.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online