Головна / Новини / Ми вже підготували до другого читання законопроект про мораторій на нарахування штрафних санкцій підприємствам ЖКГ, - Дмитро Андрієвський

Ми вже підготували до другого читання законопроект про мораторій на нарахування штрафних санкцій підприємствам ЖКГ, - Дмитро Андрієвський


455W6068

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів Комітетів Верховної Ради України 7 грудня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський зазначив, що сьогодні на позачерговому засіданні профільного Комітету депутати опрацюють пропозиції міжнародних фінансових організацій у прийнятому за основу Законопроекті № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг.

Також, за словами народного депутата, внесені поправки дадуть можливість отримати підтримку міжнародних фінансових організацій.

455W5989

«Законодавчий акт № 2706 має врегулювати функціонування підприємств житлово-комунального господарства. Нагадаю, парламент підтримав пропозицію Комітету щодо розгляду цього законопроекту за скороченою процедурою. Ми сьогодні проведемо засідання Комітету, врахуємо поправки, у тому числі і поправки, які, я впевнений, після голосування на Комітеті дадуть можливість знайти підтримку і з боку міжнародних фінансових організацій. Також у цьому питанні ми плідно співпрацюємо з урядом», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, 24 листопада 2015 року на засіданні парламентарі прийняли за основу, узгоджений профільним Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства проект Закону №2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

455W5896

Законопроект був направлений парламентом до другого читання за скороченою процедурою. 

Необхідність прийняття законопроекту обґрунтовується критичною ситуацію, яка склалася у розрахунках підприємств житлово-комунального господарства, що надають відповідну послугу мільйонам громадян України. Вказана заборгованість виникла у підприємствах внаслідок об’єктивних причин, що не дозволяли їм своєчасно і в повному обсязі виконувати свої договірні зобов’язання.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online