Головна / Новини / З Днем Збройних Сил України!

З Днем Збройних Сил України!


 

455W5610

6 грудня народний депутат України Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України з Днем Збройних Сил України та взяв участь в урочистостостях та церемонії складання новобранцями бригади присяги на вірність українському народові.  

“Щиро вітаю Всіх з Днем Збройних Сил України. У цей день ми відзначаємо особливий внесок нашої новітньої української армії у справу захисту Батьківщини. Саме Ви сьогодні пишете героїчну історію нашої держави і формуєте нові військові традиції. На Вас спрямовані великі сподівання і надії всього українського суспільства. Ми бачимо, як принципово змінилось ставлення українців до Збройних Сил, яку потужну підтримку люди сьогодні надають своєму війську”, - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

455W5665

“У найскладніші часи, в умовах зовнішньої військової агресії, нам довелося відроджувати наші Збройні Сили всім миром. І нам це вдалося. Ми отримали перші перемоги, та ще багато треба зробити. Серед визначених сьогодні керівництвом держави пріоритетів – підтримка та розвиток Збройних Сил України, зміцнення обороноздатності держави”, - додав народний депутат.

В урочистостях взяв участь та привітав військовослужбовців Перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов.

До Дня Збройних Сил України 16 військовослужбовців 101-ї бригади отримали від Дмитра Андрієвського та депутатів Київради Солом’янського району Вячеслава Непопа і Сергія Пелипенка грамоти й грошові заохочення.

 SK 5815

101 – ша бригада охорони Генерального штабу має 23-річну історію і є гордістю Збройних Сил України. Це один з найкращих підрозділів де сьогодні несуть службу  2582 військовослужбовці.

З першого дня початку проведення Антитерористичної операції військовослужбовці бригади не вагаючись взяли в руки зброю та вирушили на захист своєї Батьківщини. За час, який бригада провела в АТО, було здійснено сотні бойових виїздів, багато разів воїни перебували під артилерійським обстрілом та вступали в сутички з ворогом, ходили в розвідку.

455W5770

Депутати вшанували пам’ять загиблих героїв 101-ї бригади й поклали квіти до Алеї Слави.

“Ми низько вклоняємося  і вшановуємо пам’ять героїв, які віддали своє життя за рідну землю. 11 імен викарбувані у мармурі Алеї Слави 101-ї бригади, назавжди залишаться в нашій пам'яті. Новобранці 101-ї бригади сьогодні мають можливість навчатись у офіцерів, які мають досвід ведення бойових дій та служби у гарячих точках”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

 SK 5340

“Я щиро вітаю новобранців військової частини зі складанням Військової присяги на вірність Українському народові. Для кожного військового слова присяги священні. Впевнений, Ви станете взірцем служіння Батьківщині, примножите бойову славу і кращі традиції українського війська”, - наголосив у зверненні до новобранців народний депутат.

 SK 5914

“Україні сьогодні потрібна сучасна й потужна армія. Бажаю Вам гідно нести звання військовослужбовця славетної 101-ї бригади, незламної Вам волі, сили духу і віри в перемогу, яка обов’язково буде за нами”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 SK 5961

Після урочистих заходів народний депутат разом з депутатами Київради, командиром бригади полковником Миколою Швецом та Першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковником Геннадієм Воробйовим оглянули хід будівництва приміщення для військовослужбовців за контрактом, яке здійснюється за підтримки Дмитра Андрієвського і волонтерів. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online