Головна / Новини / Громадянська мережа ОПОРА підбила підсумки річного моніторингу діяльності народного депутата Дмитра Андрієвського

Громадянська мережа ОПОРА підбила підсумки річного моніторингу діяльності народного депутата Дмитра Андрієвського


image4

2 грудня у прес-центрі інформаційного агентства «УНІАН» відбулась підсумкова прес-конференція на тему: «Депутати-мажоритарники Києва: рік роботи у Раді VIII скликання». Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА надали загальний аналітичний звіт щодо законотворчої діяльності та активності депутатів м.Києва на округах.

Також на прес-конференції були представлені результати моніторингу і аналіз ГО ОПОРИ щодо роботи трьох депутатів-мажоритарників м. Києва, зокрема, по виборчому округу №222 (Солом`янського району) народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитра Андрієвського.

У висновку стосовно роботи Дмитра Андрієвського громадський консультант ОПОРИ Андрій Савчук наголосив, що народний депутат активно виконує всі основні положення (критерії) за якими оцінювалась діяльність народного депутата: активно проводить прийом громадян, працює в окрузі, звітує перед громадою. 

image3

“Звітування Дмитра Йосиповича можна подивитися через його сайт, який постійно й ефективно оновлюється. За рік команда Дмитра Андрієвського підготувала 630 депутатських звернень. Щодо законопроектів, то його законопроекти переважно пов’язанні з роботою у  профільному комітеті і стосуються проблем житлово-комунального господарства”, - зазначив Андрій Савчук.

У свою чергу аналітик ОПОРИ Олександр Клюжев наголосив на підвищенні результативності роботи Верховної Ради VIII скликання.

За його словами, депутатський корпус продемонстрував здорову здатність бути ключовим гравцем у формуванні правового простору української держави, навіть у складних умовах.

«Ключовим досягненням парламенту VIII скликання ми вважаємо забезпечення інституційної незалежності Верховної Ради України взаємодії між парламентом, Президентом и Кабінетом міністрів. За нашими підрахунками, 78% усіх Законодавчих актів розглянутих результативно Верховною Радою України за рік діяльності належала до законодавчої ініціативи народних депутатів», - наголосив О.Клюжев.

Докладніше звіти на сайті ГО ОПОРИ

http://www.oporaua.org/parlament/41854-yak-pratsyuvali-u-parlamenti-obrantsi-kiyan-vidviduvannya-plenarnikh-zasidan-i-komitetiv-stavlennya-do-protsesu-golosuvannya

http://www.oporaua.org/parlament/41852-mazhorytarnyky-kyieva-rik-roboty-u-radi-viii-sklykannia

http://rada.oporaua.org/ua/chitati/zviti/8244-zvit-opory-verkhovna-rada-ukrayiny-1-rik-diyalnosti

Довідка: Громадянська мережа ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів, які  об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

В рамках програми USAID «Рада» протягом року представники Громадянської мережі ОПОРА здійснювали моніторинг і аналіз роботи народного депутата Дмитра Андрієвського у парламенті та на 222-му виборчому окрузі (Солом’янський район м. Києва).

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online