Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом і надав допомогу сім'ї військовослужбовця - учасника АТО

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом і надав допомогу сім'ї військовослужбовця - учасника АТО


 

455W3588

“Підтримка військовослужбовців, які беруть участь у проведенні Антитерористичної операції, поранених, сімей загиблих завжди знаходиться в центрі моєї уваги і депутатів Київради, які разом зі мною працюють в Солом’янському районі. Ми постійно надаємо допомогу персонально бійцям, їхнім сім’ям і загалом військовим частинам, підрозділам”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Під час проведення депутатського прийому народний депутат надав матеріальну допомогу сім’ї учасника АТО Олександра Кирпача. 

455W3801

Мешканка Солом’янського району, мати військовослужбовця Галина Кирпач також звернулася до народного депутата з проханням сприяти у вирішенні питання виділення їхній сім’ї  житла та поліпшення житлових умов.

“В даний час мій син перебуває на військовій службі у частині, яка бере участь в АТО на території Донецької і Луганської областей. Син має статус учасника бойових дій. Під час виконання  службових обов’язків був поранений. Наша родина мешкає в гуртожитку, в кімнаті площею 17 квадратних метрів. Придбати за власні кошти житло ми не маємо змоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем”, - йдеться у зверненні Галини Миколаївни.

455W3827

Мати військовослужбовця розповіла, що вже зверталася до Солом’янської районної адміністрації і Київської міської ради з проханням виділити передбачене пільгами житло учаснику бойових дій, але питання поки що не вирішується.

Для вирішення порушеного питання Дмитро Андрієвський підготував і направив необхідні депутатські звернення.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online