Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Русланом Кисілем провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з Русланом Кисілем провели депутатський прийом громадян


 

455W3561

На зустріч з народним депутатом Дмитром Андрієвським та депутатом Київради минулого скликання Русланом Кисілем прийшло 30 мешканців Солом’янського району, зокрема вулиць Ніжинської, Виборзької, В. Гетьмана, Металістів, пров. Машинобудівного. На місцевих виборах 25 жовтня Руслан Кисіль (кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність») отримав найбільшу підтримку виборців, але згідно з положеннями нового закону про вибори не отримав мандат депутата Київради, адже не набрав необхідний відсоток голосів по внутрішньопартійному рейтингу.

Під час депутатського прийому депутати відповіли на запитання мешканців району й надали матеріальну допомогу 30-ти мешканцям району, які зверталися до депутатської приймальні з відповідним проханням. 

455W3572

«Не зважаючи на те, що на 106-му виборчому окрузі немає депутата від «Блоку Петра Порошенка» у Київраді,  наші громадські приймальні, зокрема моя й Руслана Кисіля продовжують працювати. Жодне звернення мешканців округу не залишиться без уваги», - зазначив під час зустрічі з виборцями народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

«Сьогодні разом з усіма депутатами нашої команди ми активно працюємо над формуванням пропозицій до Програми соціально-економічного розвитку Києва на наступний рік. Ми наполягаємо на включенні до Програми таких об'єктів як: реконструкція моста по бульв. І. Лепсе, будівництво дитячого садочка на бульв. І. Лепсе, добудова школи на вул. Т. Яблонської. Ми будемо робити все, щоб продовжити розпочаті ремонти житлового фонду й реконструкцію парків та скверів», - додав народний депутат.

455W3874

У свою чергу Руслан Кисіль подякував виборцям за підтримку на виборах і зазначив, що як і раніше підтримуватиме мешканців району і працюватиме в команді Дмитра Андрієвського та депутатів Київради від «Блоку Петра Порошенка». Руслан Кисіль прозвітував перед мешканцями району про виконані роботи, зокрема здійснені ремонти у 30-ти будинках, встановлені дитячі майданчики тощо. 

455W3819

Серед найбільш гострих запитань, які турбували мешканців району, було несвоєчасне включення теплопостачання по провулку Машинобудівному, 25, відсутність повноцінного опалення по вул. Ніжинська, 7, розриття та невідновлення асфальтового покриття  ПАТ «Київенерго», яке здійснювало ремонтні роботи.

Для вирішення питань порушених виборцями народний депутат підготував і направив відповідні депутатські звернення.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online