Головна / Новини / Дмитро Андрієвський направив запит до Мінсоцполітики щодо нарахування та проведення перерахунків пенсії після внесення змін у чинне законодавство

Дмитро Андрієвський направив запит до Мінсоцполітики щодо нарахування та проведення перерахунків пенсії після внесення змін у чинне законодавство


455W3496

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський звернувся до Міністра соціальної політики України Павла Розенка з проханням вжити заходів щодо недопущення порушення прав громадян України на отримання пенсії згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та сприяти у проведенні відповідних перерахунків пенсій та надати офіційну інформацію щодо нарахування, підвищення та проведення перерахунків пенсій громадян, які були проведені після 17.09.2015 р. і щодо впровадження змін до чинного законодавства, згідного якого підвищено мінімальні соціальні стандарти для населення.

ЗАПИТ НА РОЗЕНКА Страница 1

ЗАПИТ НА РОЗЕНКА Страница 2

 

«Після внесення змін у Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» розмір пенсії громадян повинен був зрости на певний відсоток. При здійснені депутатських повноважень до мене надходять чисельні звернення мешканців Солом’янського району міста Києва про неналежне нарахування пенсійних виплат. Так, чисельна кількість мешканців Солом’янського району зазначають, що розмір їхньої пенсії збільшено не більше ніж на 10 відсотків, а в деяких випадках підвищення пенсії взагалі не відбулося», - зазначає в запиті Дмитро Андрієвський.  

Народний депутат просить Міністра соціальної політики України надати офіційні роз’яснення про нарахування, підвищення та проведення перерахунків пенсій громадянам, які були проведені після набрання чинності Закону України від 17. 09. 2015 р. № 704-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», роз’яснити принцип нарахування та перерахунку розміру пенсії по кожній категорії громадян окремо, з зазначенням розміру, на який відбулось збільшення пенсії.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online