Головна / Новини / Треба встановити мораторій на нарахування штрафних санкцій підприємствам ЖКГ, щоб забезпечити їхню роботу в опалювальний сезон, – Дмитро Андрієвський

Треба встановити мораторій на нарахування штрафних санкцій підприємствам ЖКГ, щоб забезпечити їхню роботу в опалювальний сезон, – Дмитро Андрієвський


image

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України 23 листопада Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський закликав парламентарів підтримати у сесійній залі, узгоджений профільним Комітетом Законопроект № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», що передбачає мораторій на нарахування штрафних санкцій за невчасну оплату енергоносіїв і електроенергії підприємствам, яким не відшкодовано різницю у тарифах житлово-комунальних послуг.

«Законопроект № 2706 має врегулювати критичну ситуацію у розрахунках житлово-комунального господарства між підприємствами теплокомуненерго та водопостачанням. Законопроект передбачає введення мораторію на нарахування штрафів у випадку, якщо підприємствам не відшкодовано різницю у тарифах. Наприклад, у теплокомуненерго на кожен мільярд невідшкодованої різниці у тарифах нарахований мільярд штрафних санкцій», - наголосив під час погоджувальної ради Дмитро Андрієвський.

455W2066

Також, Дмитро Андрієвський звернувся до депутатів від фракції «Народний Фронт» і наголосив, що прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримує прийняття цього законопроекту.

«Прем`єр-міністр України, відвідуючи фракції, постійно каже про підтримку цього законопроекту. Тому я просив би під час засідання фракції розібратися і підтримати законопроект № 2706. Неприйняття цього законопроекту заблокує розрахунки між підприємствами житлово-комунального господарства і значно ускладнить роботу під час опалювального сезону», – додав Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online