Головна / Новини / Дмитро Андрієвський прозвітував перед виборцями та представниками ГМ «ОПОРА»

Дмитро Андрієвський прозвітував перед виборцями та представниками ГМ «ОПОРА»


 

455W1661

Представники Громадянської мережі «Опора», які у рамках програми USAID «Рада»: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» здійснюють моніторинг роботи народних депутатів мажоритарників в округах, 18 листопада провели підсумковий захід програми і заслухали річний звіт народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка», обраного по 222-му одномандатному виборчому округу у місті Києві Дмитра Андрієвського.

В рамках програми USAID «Рада» протягом року представники Громадянської мережі «ОПОРА» здійснювали моніторинг і аналіз роботи народного депутата Дмитра Андрієвського в парламенті та на 222-му виборчому окрузі (Солом’янський район м. Києва).  

455W1874

"Дмитро Андрієвський один з небагатьох депутатів, які систематично звітують перед виборцями. За результатами нашого моніторингу, народний депутат Дмитро Андрієвський веде активну діяльність у Верховній Раді. В цьому році подав законопроекти з найбільш актуальних питань в галузі житлово-комунального господарства і містобудування, оскільки є Першим заступником Голови профільного Комітету. Також, його робота на окрузі є якісною. Він має постійно працюючу депутатську приймальню, де проводить зустрічі з виборцями, має персональний сайт, де можна ознайомитися з його діяльністю, переглянути звіти», - зазначив координатор парламентських програм громадянської мережі «Опора» у м. Києві Андрій Савчук. 

Звіт ГМ "ОПОРА" щодо активності народного депутата України Андрієвського Дмитра Йосиповича у виборчому окрузі № 222 за період з 1 жовтня по 7 листопада оприлюднено на сайті громадянської мережі http://rada.oporaua.org/ua/mapa-okruhu/zvity-z-okruhiv/7940-zvit-shchodo-aktyvnosti-narodnoho-deputata-ukrainy-andriievskoho-dmytra-yosypovycha-u-vyborchomu-okruzi-222-za-period-z-1-zhovtnia-po-7-lystopada

Звітуючи про свою роботу у парламенті, народний депутат наголосив, що підготував 103 закони та поправки до законодавства, деякі з них вже прийняті і вступили в силу.

455W1921

«Основний обов'язок народного депутата працювати у Верховній Раді і обов'язково відвідувати засідання та Комітети Верховної Ради, і це я роблю постійно. Мною було підготовлено більше сотні законопроектів, деякі з них вже вступили в силу. Оскільки я працюю у Комітеті з питань житлово-комунального господарства, це в першу чергу закони, які стосуються цієї галузі. Дуже важливим стало залучення інвестицій для Бортницької станції очистки стічних вод. Потрібно було вирішити проблему екологічної безпеки киян. І влітку цього року у присутності Президента України були підписані відповідні угоди. Уряд Японії надає місту Києві майже один мільярд доларів для реконструкції Бортницької станції аераці», - зауважив Дмитро Андрієвський. 

455W1904

У цьому році народний депутат провів 83 депутатських прийоми прийняв особисто 2 375 громадян і отримав 3 593 звернень мешканців Солом`янського району. Для вирішення зазначених у зверненнях проблем та порушених питань, спрямував протягом року 635 депутатських звернень та запитів. 

З приводу роботи в окрузі, Дмитро Андрієвський розповів, що у Солом`янському районі було здійснено ремонт 256 будинків, проведено асфальтування прибудинкових територій та доріг, збудовано новий дитячий садочок, відремонтовано декілька скверів та парків, зокрема озеро в парку «Орлятко». Завершується реконструкція 3-х дитячих садочків, відремонтовано поліклініку. На наступний рік вже заплановано будівництво нової школи та дитячого садочка, продовження відновлення зелених зон району.  

455W1851

Під час зустрічі виборці ставили народному депутатові запитання. Найбільш мешканців турбувала недосконалості виборчого законодавства, через яке деякі округи Солом`янського району залишилися взагалі без депутатів Київради.  

455W1861

«Ідеального закону про вибори не існує. І над законодавством ще потрібно працювати, і тільки досвід проведення виборів міг дати остаточний вирок цьому закону. Наша фракція вже працює над внесенням змін до законодавства. Однак, також хочу зауважити, що деякі округи залишилися без депутатів не тільки через недосконалість закону, а й через низьку явку виборців. Наприклад, 104-тий виборчий округ є одним з найбільших в Україні. Там чотири тисячі військових, які просто не прийшли на вибори. Як наслідок, 20 тисяч мешканців Києва залишилися без депутата у Київраді. Однак, на іншому окрузі району, люди проголосували краще, і вони мають навіть двох депутатів. Тому головне – це працювати і з людьми, і з юридичною базою. Також, можу вас запевнити, що на округах, які юридично залишилися без районних депутатів, продовжать свою роботу депутати від нашої команди, які і працювали на цих округах. Тому, ви можете, як і раніше звертатися до них за допомогою. Моя громадська приймальня також завжди відкрита для кожного виборця», - наголосив Дмитро Андрієвський. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online