Головна / Новини / В Україні відбулося головне – демократичні вибори і перезавантаження влади, - Дмитро Андрієвський

В Україні відбулося головне – демократичні вибори і перезавантаження влади, - Дмитро Андрієвський


NewsOne 2

«В Україні, яка фактично знаходиться у стані зовнішньої агресії, влада змогла забезпечити демократичне проведення виборів. Виборчий процес відбувається спокійно без суттєвих порушень. Люди мають можливість зробити свій вибір. І незважаючи на те, що до закону дуже багато запитань, в нашій країні відбулося головне – без адміністративного тиску, без суттєвих правопорушень проходить зміна влади. Над законодавством ще потрібно працювати, і тільки досвід проведення виборів міг дати остаточний вирок цьому закону. Впевнений, що ми будемо вдосконалювати законодавство. Безперечно змінювати закон потрібно не під вибори, а комплексно працювати над змінами», - зазначив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

NewsOne 1

“Згадаймо ту атмосферу в якій відбувалися зміни до виборчого законодавства. Надзвичайно великий запит суспільства був на такі зміни. Нищівної критики зазнала мажоритарна система з купівлею голосів, фальсифікаціями й іншими порушеннями. Пригадаємо, як відбувалися вибори до місцевих рад, наприклад, у 2010 році, не так багато часу минуло. В кабінеті голови обласної адміністрації складалися списки і фактично один в один затверджувалися на дільницях. Зараз такого тиску немає”, - додав Дмитро Андрієвський.

NewsOne 3

Також, народний депутат зауважив, що через недосконалість діючого виборчого законодавства та низьку явку виборців, за підсумками виборів до місцевих рад 25 жовтня, деякі округи столиці залишилися без місцевих депутатів.

NewsOne 4

 

«Ідеального закону про вибори не існує. Вже після першого туру наша фракція ретельно розглянула недоліки закону, і депутати, які займаються юридичними питаннями вже працюють над вдосконаленням законодавства. Потрібно приймати Виборчий кодекс. Сьогодні треба пояснити виборцям, чому деякі округи взагалі залишилися без депутата. Наведу лише приклад по Солом'янському району. 104-тий виборчий округ є одним з найбільших в Україні. Там чотири тисячі виборців це військові, які просто катастрофічно не йдуть на вибори. Як наслідок, 20 тисяч мешканців Києва не будуть мати депутата у Київраді. А на іншому окрузі району, люди проголосували краще і вони мають навіть двох депутатів. Тому ще раз хочу наголосити, головне – це працювати з людьми, працювати з юридичною базою. Обов'язково потрібно зробити висновки і змінити законодавство», - наголосив  Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться https://www.youtube.com/watch?v=rYShsvWy75k

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online