Головна / Новини / Дмитро Андрієвський направив запит до Генеральної Прокуратури щодо повернення в Україну вкрадених екс-чиновниками грошей

Дмитро Андрієвський направив запит до Генеральної Прокуратури щодо повернення в Україну вкрадених екс-чиновниками грошей


 SK 1071

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський направив запит до Генерального прокурора України Віктора Шокіна щодо заходів, які вживаються з метою повернення грошей, що були присвоєні колишніми високопосадовцями з державного бюджету корупційними методами та стосовно обсягу коштів, які були повернені державі станом на теперішній час.

«У нашій країні склалася непроста економічна ситуація, яка пов’язана, зокрема, з розкраданням бюджетних коштів представниками колишньої влади. За наявною інформацією, на сьогодні у банках України існують заблоковані рахунки, на яких знаходяться активи, отримані внаслідок корупційних дій у 2010-2013 роках, загальна сума яких складає понад 6,2 мільярдів гривень та 1,8 мільярдів доларів США. Зараз відбувається формування бюджету на 2016 рік, що робить невідкладним питання повернення цих грошей державі», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Також, за час проведення розслідувань, підрозділами фінансових розвідок інших країн повідомлено про замороження активів колишніх українських високопосадовців та пов’язаних з ними осіб на загальну суму 107,2 мільйонів доларів США, 15,9 мільйонів євро та 135 мільйонів швейцарських франків, зокрема в Австрії, Великобританії, Латвії, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Нідерландах та на Кіпрі.

Крім того, велика кількість майна колишніх високопосадовців, придбаного на державні гроші, арештована.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online