Головна / Новини / Комітет з питань будівництва, містобудування і ЖКГ обговорив стратегічні напрями розвитку ЖКГ

Комітет з питань будівництва, містобудування і ЖКГ обговорив стратегічні напрями розвитку ЖКГ


 

 SK 1201

11  листопада 2015 року під головуванням Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.

Під час обговорення стану виконання законопроекту «Про стан виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки та стратегічні напрями подальшого розвитку галузі» депутати констатували, що зазначена програма була виконана лише на 5% у зв’язку з недостатнім фінансуванням протягом 2009 – 2012 років та відсутності фінансування у 2013 – 2014 роках.  

 SK 1266

«Саме недофінансування програми не дало можливість забезпечити багатоквартирні будинки засобами обліку, провести ремонти будинків. Тому, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має у найкоротший термін розробити Стратегію реформування ЖКГ та визначити пріоритетні напрямки. Перш за все це мають бути програми енергозбереження», - наголосив Перший заступник Голови Комітету Дмитро Андрієвський. 

 SK 1136

Також, народні депутати прийняли рішення про створення Робочої групи з доопрацювання законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу» у зв’язку з недосконалістю внесеного Урядом законопроекту.

Крім цього, на засіданні Комітету було розглянуто низку інших проблемних питань щодо функціонування сфери житлово-комунального господарства. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online