Головна / Новини / Парламент ухвалив пакет законів щодо лібералізації візового режиму з ЄС і призначив дату виборів у Маріуполі та Красноармійську

Парламент ухвалив пакет законів щодо лібералізації візового режиму з ЄС і призначив дату виборів у Маріуполі та Красноармійську


 

 SK 0336

«Усі громадяни України мають фундаментальне Конституційне право обирати собі владу. 25 жовтня через масштабні фальсифікації однієї політичної партії, вибори в Маріуполі і Красноармійську не відбулися. Однак, є чітка позиція Президент України, що вибори у цих містах мають бути проведені. Сьогодні депутати ухвалили законопроект щодо проведення голосування у Маріуполі та Красноармійську 29 листопада 2015 року. Сподіваємося, що військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи зможуть забезпечити проведення чесних і демократичних виборів», - наголосив  народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Також, народні депутати ухвалили пакет антикорупційного законодавства, який спрямований на забезпечення лібералізації візового режиму з країнами Європейського Союзу. 

 SK 0298

«Це революційний крок у боротьбі з корупцією. Повернення активів – є одним з  ключових компонентів у боротьбі з корупцією, фінансовою та економічною злочинністю. Депутати ухвалили закон про створення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Також, були внесені зміни рекомендовані Європейським Союзом у Кримінально процесуальний Кодекс щодо запобігання організованій злочинності та боротьби з нею. Тепер буде чітке розмежування підслідності кримінальних правопорушень між органами досудового розслідування та Службою безпеки України. Внесені зміни до Кодексу адміністративного судочинства дають можливість відповідно до міжнародних договорів примусово передати або видворити іноземців та осіб без громадянства, що підозрюються у скоєнні злочинів на території України», - пояснив Дмитро Андрієвський.  

 SK 0139

Серед законопроектів щодо лібералізації візового режиму з ЄС:

Закон про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні.

Закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні.

Закон про уточнення підслідності органів досудового розслідування.

Закон про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Закон про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів.

 SK 0321

Серед важливих законопроектів було ухвалено рішення про встановлення мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

На засіданні парламентарі привели понад 100 законодавчих актів України у відповідність з законом «Про Національну поліцію» та деяких законодавчих актів України, що стосуються діяльності Національної поліції.  

«Сьогодні в Україні триває реформа органів внутрішніх справ, яка є по-справжньому першою структурною реформою. Ухвалення цих законів надає можливість привести законодавчі акти України у відповідність з законом України «Про Національну поліцію». Це забезпечить практичну реалізацію дій наших поліцейських», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Зміни внесли і до понад 70 законів та до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, зокрема

Про внесення змін до Закону України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю»

Про внесення змін до Закону України «Про Службу безпеки України»

Про внесення змін до Закону України «Про оборону України»

Про внесення змін до Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність»

Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України»

Про внесення змін до Закону України «Про розвідувальні органи України»

Про внесення змін до Закону України «Про боротьбу з тероризмом»

Про внесення змін до Закону України «Про Державну прикордонну службу України».

На засіданні парламенту депутати прийняли за основу проект Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність». 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online