Головна / Новини / Парламент прийняв законопроект про зміни до законодавства для реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації

Парламент прийняв законопроект про зміни до законодавства для реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації


 SK 9572

Верховна Рада України у першому читанні прийняла за основу рекомендовані Комітетом з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства законопроекти щодо змін до Митного та Податкового кодексів стосовно реалізації проекту з модернізації Бортницької станції очистки стічних вод, яким передбачено надати в рамках проекту з Урядом Японії особливих умов для економічного партнерства.

 SK 9601

 «Реконструкція Бортницької станції аерації є надзвичайно важливим і масштабним проектом, який в першу чергу, дозволить забезпечити екологічну безпеку столиці. Крім того, проект реконструкції значно зменшить витрати з місцевого бюджету на поточний ремонт зношеного обладнання станції. Залучення інвестицій для модернізації станції аерації стало можливим завдяки злагодженій роботі Президента України, урядовців, народних депутатів, Київської міської ради і мера столиці Віталія Кличка» - зазначив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що сьогодні українські парламентарі сприяли реалізації проекту і виконали міжнародні зобов’язання України. Тепер, японські компанії, які братимуть участь у реконструкції Бортницької станції аерації, будуть тимчасово звільнені від оподаткування. 

 SK 9662

Нагадаємо, 2 вересня Верховна Рада України Законом ратифікувала Договір між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації» у сумі 108,193 млрд. єн, підписаний 6 червня 2015 р. в м. Києві. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online