Головна / Новини / Верховна Рада прийняла закон про збереження санаторіїв-профілакторіїв ВНЗ і забезпечення лікування та оздоровлення студентів

Верховна Рада прийняла закон про збереження санаторіїв-профілакторіїв ВНЗ і забезпечення лікування та оздоровлення студентів


 SK 9229

3 листопада 2015 року Верховна Рада України ухвалила законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів), який надає право особам, які навчаються у вищих навчальних закладах, на оздоровчі заходи за рахунок коштів Фонду соціального страхування України у розмірі 44,8 мільйонів гривен.

«До мене неодноразово зверталися студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», зокрема Первинна профспілкова організація студентів, з проханням сприяти розгляду цього законопроекту. І прийняття цього закону обумовлено необхідністю забезпечити студентів вищих навчальних закладів оздоровчими заходами та лікуванням. Для багатьох студентів подібна форма лікування і оздоровлення є єдиною доступною. Прийнятим законом буде забезпечено стабільне функціонування 50-ти санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 9327

Нагадаємо, 2 червня 2015 року парламент розглянув і ухвалив у першому читанні законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів), яким пропонувалося врегулювати питання часткового фінансування за рахунок коштів Фонду  санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online