Головна / Новини / Волонтерська діяльність потребує законодавчого забезпечення – Дмитро Андрієвський

Волонтерська діяльність потребує законодавчого забезпечення – Дмитро Андрієвський


IMG 8228

«Нагадаю, в якому стані були наші Збройні сили півтора роки тому. Вони були фактично повністю зруйновані. У відновлення нашого війська надзвичайно великий внесок зробили саме волонтерські організації. Складності були навіть з постачанням засобів захисту для військових – шоломів, бронежилетів. Людям доводилося іноді напівзаконно купувати амуніцію для наших воїнів. Таких формальних порушень було багато, але це робилося тоді, коли держава знаходилася у критичному стані. І саме для таких волонтерів потрібно приймати своєрідну амністію. Обов'язково потрібно популяризувати волонтерську діяльність і заохочувати до неї соціально-відповідальний бізнес. Зараз потрібно комплексно підійти до законодавчого забезпечення волонтерської діяльності», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» у програмі «Воєнний щоденник» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 Політик також акцентував увагу на тому, що саме завдяки виконанню Мінських домовленостей, у Донецькій та Луганський областях забезпечується мир.

IMG 8226

«Є чітка позиція Президента України, який наголошує, що сьогодні Мінські угоди -  єдиний формат, який забезпечує відносно сталий мир в Україні. Вони гарантуються нашими західними партнерами і це єдиний формат, в межах якого працює низка груп, в тому числі по обміну полоненими, політичному врегулюванню, працює група військових спеціалістів. Єдине, треба уважно слідкувати за виконанням Мінських угод нашим супротивником», - переконаний Дмитро Андрієвський.

Також, на думку народного депутата, Україна повинна зробити все можливе аби звільнити кожного полоненого українця.

Докладніше дивіться на телеканалі «112-Україна»

http://ua.112.ua/video/dmytro-andriievskyi-mykola-malomuzh-i-oleh-kotenko-v-prohrami-viiskovyi-shchodennyk-vypusk-vid-02112015-176954.html

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online