Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського делегація Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого взяла участь у фестивалі в Пекіні

За підтримки Дмитра Андрієвського делегація Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого взяла участь у фестивалі в Пекіні


image1

«З Київським національним університетом театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого ми співпрацюємо вже 12 років. Одним з найважливіших напрямків нашої роботи є підтримка іміджу української театральної школи на міжнародній арені і обмін творчим досвідом з іншими школами світу. Зокрема, сприяння участі наших студентів у міжнародних конкурсах і фестивалях. Щороку студенти й викладачі університету отримують можливість таких поїздок під час яких мають значний успіх. Цього року в Пекіні наша делегація отримала декілька призових місць і відзнак», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

image2

Делегація Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого нещодавно повернулася з Пекіну, де взяла участь у IV-му Міжнародному фестивалі театральних шкіл світу. Студенти продемонстрували на пекінській сцені виставу «Ромео і Джульєтта» і вибороли перші призові місця у номінаціях «Краща вистава», «Кращий актор», «Кращий актор другого плану». Крім того українські молоді актори здобули Гран-прі за кращу театральну школу. 

«Відвідування нашими студентами міжнародних заходів такого масштабу сприяє міжнародному співробітництву, інтеграції вітчизняної театральної школи у світовий сучасний контекст і зокрема зміцненню та поглибленню культурних зв’язків між Україною та Китаєм», - переконаний Дмитро Андрієвський.

image3

«Я гордий тим, що Київський національний університет не тільки взяв участь у такому значному міжнародному заході, а й отримав призові місця. Це ще одне міжнародне визнання української мистецької освіти за кордоном. Протягом багатьох років завдяки підтримці Дмитра Андрієвського ми робимо все, аби наша театральна школа розвивалась і зміцнювала свій міжнародний авторитет. Ми докладемо максимум зусиль, аби університет і надалі впроваджував державну стратегію у галузі розвитку національної культури, збагачення традицій української театральної школи і успішно репрезентував досягнення вітчизняного театрального мистецтва і кіномистецтва на міжнародній арені», - наголосив ректор університету, професор Олексій Безгін.

Він підкреслив, що одним з пріоритетів університету є розвиток співробітництва і налагодження творчих зв'язків з міжнародними організаціями, театральними  школами та кіношколами світу. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online