Головна / Новини / Вибори у Маріуполі мають відбутися найближчим часом – Дмитро Андрієвський

Вибори у Маріуполі мають відбутися найближчим часом – Дмитро Андрієвський


IMG 8084

«Є чітка позиція Президента, що вибори у Маріуполі мають відбутися. Я особисто переконаний, що ми маємо зробити все, аби маріупольці мали можливість висловитися. Звичайно, потрібно дочекатися юридичних висновків, але всі порушення, які були встановлені у Маріуполі, відбувалися вже на етапі передачі бюлетенів. Тому буде неправильно розпочинати виборчий процес з самого початку. На мій погляд, достатньо реалістично виглядає дата проведення виборів у листопаді цього року. Також, повинна бути дуже чітка правова оцінка правоохоронних органів. Впевнений, вона буде оперативною», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 Також політик зазначив, що у майбутній Київраді демократичні проукраїнські політичні сили об’єднаються для професійної та ефективної роботи.

IMG 8090

«Сьогодні по місту Києву сто відсотків електронних протоколів вже знаходяться у територіальних комісіях. Тому, по-перше, за попередніми підрахунками, від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» виборці обрали у Київраду  48 – 52 депутати, від «Самопомочі» – понад 20, від «Батьківщини» – близько 20. Тому, безумовно, кияни підтримали проукраїнську демократичну більшість. По-друге, за попередніми підрахунками, діючого мера столиці Віталія Кличка підтримали більше 40-ка відсотків киян. І він не матиме жодних проблем з формуванням професійної команди. Впевнений, що ми разом зможемо створити у Києві ефективну владу і працездатні робочі органи місцевого самоврядування», - додав Дмитро Андрієвський.

Докладніше https://www.youtube.com/watch?v=TcDxi4LI4cY

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online