Головна / Новини / Найближчим часом парламент внесе зміни до законодавства, аби дати можливість проголосувати всім громадянам України на сході – Дмитро Андрієвський

Найближчим часом парламент внесе зміни до законодавства, аби дати можливість проголосувати всім громадянам України на сході – Дмитро Андрієвський


 

IMG 7911

«Президент України чітко відреагував на ганебні події, які зараз відбуваються у Маріуполі. Сьогодні не можна спрогнозувати чи відбудуться там вибори. Також є реакція нашої політичної сили, ініціатива зібрати раду коаліції і потім Верховну Раду для того, щоб найближчим часом врегулювати законодавство і все ж таки провести вибори в цьому українському місті. Я впевнений, що на всі виклики, які сьогодні постають перед Україною, наша політична сила дасть відповіді. Сподіваємося на підтримку наших колег по коаліції, аби врегулювати ситуацію», -  наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата, саме місцева влада Маріуполя не змогла забезпечити проведення демократичних виборів у місті. 

IMG 7915

«Переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування військово-цивільних адміністрацій мала би бути більш ефективною – для того, щоб дійсно спрацювати на упередження і демократично провести вибори. Але ми цю помилку обов'язково виправимо. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Питання у тому, наскільки оперативно і ефективно влада відреагує на ці помилки, і як швидко усуне їхні наслідки», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Крім того, народний депутат повідомив про факти порушення виборчого законодавства, зокрема у Києві в Солом`янському районі столиці.

IMG 7920

«Треба максимально використовувати й телевізійні ефіри для того, щоб максимально завадити тим правопорушенням, які відбуваються у Києві. Це порушення фактично з боку однієї так званої політичної сили, як її називають «носороги Януковича». Вони на Дарниці на 14-му окрузі підкуповують людей, приводять фіктивних журналістів у Солом'янському районі. Такі незрозумілі політичні проекти з'являються саме під вибори, і використовують десятки мільйонів на зовнішню рекламу та на підкуп виборців. Як народний депутат, я вже подав відповідний запит, аби перевірити, яким чином, і за які гроші фінансуються такі партії», - розповів в ефірі політик.

Докладніше дивіться на телеканалі «News One»

https://www.youtube.com/watch?v=38KlDnbFwgE

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online