Головна / Новини / Дмитро Андрієвський проголосував у Солом’янському районі столиці

Дмитро Андрієвський проголосував у Солом’янському районі столиці


 

 SK 5899

«В Солом’янському районі столиці я голосую вже 28 років, жодних виборів не пропустив. Впевнений, якість влади, зокрема, місцевої – це відповідальність і політиків, і громадян. Як колись сказав Уінстон Черчилль: «Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори». Тож закликаю всіх, хто ще не проголосував прийти на дільницю і зробити свій вибір. Сьогодні в суспільстві надзвичайно великий запит на зміни й реформи. А здійснюємо ми їх у тому числі й під час виборів, делегуючи у владу своїх кандидатів», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.  

Політик наголосив, що місцеві вибори 2015 року – шанс змінити країну, побудувати сильне самоврядування, як основу процвітаючої держави, в якій поважатимуть права людей і територіальних громад.

 SK 5901

«Новий прийнятий закон про вибори дав можливість людям обирати за відкритими списками партію і ту людину, яка буде представляти цю політичну силу на відповідній території. Демократична традиція формується, коли в два тури обираються мери. І мер буде мати не тільки юридичну, а ще й політичну легітимність», - переконаний Дмитро Андрієвський.

«На цих місцевих виборах я голосував за продовження розпочатих змін і реформ у Києві, за сталий розвиток і європейське майбутнє столиці, за професійну команду ефективних господарників, які дбають про своє рідне місто і докладають максимум зусиль для того, щоб Київ ставав комфортнішим і привабливішим для кожного мешканця», - зазначив Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online