Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і депутат Київради Руслан Кисіль привітали колектив спеціалізованої школи №324 з 20-річчям

Дмитро Андрієвський і депутат Київради Руслан Кисіль привітали колектив спеціалізованої школи №324 з 20-річчям


 

AKUZ9777

“Ми цінуємо традиції, які склалися в освітянській галузі нашого району, низько вклоняємося вчителям і всім освітянам, які щоденно працюють виховуючи наших дітей. Сьогодні Солом’янський район в лідерах серед інших районів столиці в освіті, і це наше спільне досягнення. Нам є чим пишатися. Вітаю колектив спеціалізованої школи № 324 з 20-ти річним ювілеєм і бажаю успіхів і процвітання”, -  зазначив у привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

 SK 4030

За високий професіоналізм і особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку освіти Солом`янського району та з нагоди ювілею школи, Дмитро Андрієвський передав першому директорові школи Галині Балковій цінний подарунок і грамоту.

Вона у свою чергу подякувала депутатові за багаторічну співпрацю та підтримку школи. 

 SK 3997

 «Хочу сказати, що школа довго будувалася. Завершення будівництва і вчителі і батьки зустріли з великою радістю. Тому, з самого початку у школі були доброзичливі відносин між батьками, вчителями і учнями. Щороку школа набирає надзвичайно багато дітей. Вона розрахована всього на 350 учнів, а зараз навчається у ній більше 600 школярів. І це висока оцінка роботи для всього колективу школи. Протягом всіх цих років, весь час з нами були дві людини, які йшли з нами цей шлях. Вони допомагали будувати школу і продовжують надавати допомогу й сьогодні. Це народний депутат Дмитро Андрієвський і депутат Київради Руслан Кисіль. Дякую вам за зроблений вами внесок у розвиток нашої школи», - наголосила першій директор школи  Галина Балкова.

З нагоди 20-річного ювілею спеціалізованої школи №324 у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся концерт. Діти підготували для своїх вчителів танцювальні та співочі номери.

 SK 4106

Також, на сцені виступила заслужена артистка, України, поет і композитор Олена Лукашова.

Депутат Київради Руслан Кисіль вручив подяки та квіти вчителям, які працюють у школі з дня її заснування.

 SK 4144

«Шановні друзі, мені дуже приємно бути на цьому святі. Вітаю всіх Вас з 20-річним ювілеєм і хочу побажати учням, щоб вони були гідними тих вчителів, які їх виховують. А вчителям побажати терпіння, доброти і звичайно, здоров'я. Сьогодні наша школа налічує вже більше 600-т дітей. І за 20 років випустила 2750 учнів. Низький уклін  першому директору школи Галині Балковій. Сьогодні, колектив школи, береже і примножує традиції започатковані Вами. Я дякую всьому педагогічному колективу, за тепло, яке Ви віддаєте дітям. Ми і надалі будемо підтримувати та допомагати школі всім необхідним», - зазначив у привітанні депутат Київради Руслан Кисіль. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online