Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у заходах в посольстві Угорщини з нагоди державного свята - річниці Революції 1956 року

Дмитро Андрієвський взяв участь у заходах в посольстві Угорщини з нагоди державного свята - річниці Революції 1956 року


 

flagi

«Пам’ятні й трагічні події осені 1956 року в Угорщині залишили незабутній слід в угорській, і загалом європейській історії ХХ століття. Угорська революція поклала початок краху тоталітарно-комуністичного режиму у Центральній та Східній Європі. Вона  залишила глибокий слід в історії Угорщини, сприяла піднесенню національної свідомості та активізації національно-визвольного руху. Висловлюємо найщиріші  побажання миру й процвітання народові дружньої Угорщини», - зазначив у привітанні співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Також, народний депутат подякував Надзвичайному і Повноважному послу Угорщини Ерно Кешкеню за постійну співпрацю й підтримку дружби та партнерства між країнами.

«З Угорщиною нас пов`язує ряд спільних історичних подій. Переконаний, що спільне відзначення історії наших народів ще одне свідчення дружби та порозуміння між народами, яке відкриває перед нами не тільки минуле, але й зміцнює віру та сподівання на краще майбутнє. Ми вдячні Вам за підтримку України у складний для країни час і надалі будемо працювати за для зміцнення дружніх  зв`язків між Україною та Угорщиною, поглиблення добросусідських та партнерських відносин», - додав Дмитро Андрієвський.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської республіки Ерно Кешкень подякував народному депутатові за привітання та підтвердив, що  офіційний Будапешт всіляко підтримує територіальну цілісність і суверенітет України та сприятиме у питанні надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

Зазначимо, до спільних досягнень співпраці України і Угорщини належить розбудова системи міждержавних відносин у галузі міжнародної політики, економіки, освіти, науки, культури тощо. Налагоджені та активно розвиваються контакти на рівні зовнішньополітичних відомств та галузевих органів влади. Особливе місце у співпраці між країнами належить економіці. Україна й Угорщина посідають важливе місце у структурі зовнішньої торгівлі. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online