Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і Катерина Кириченко зустрілися з освітянами Солом`янського району

Дмитро Андрієвський і Катерина Кириченко зустрілися з освітянами Солом`янського району


 

 SK 3300

На зустріч із депутатами завітали більше 100 освітян району – вчителів та вихователів дошкільних закладів.

«У цьому році Солом'янський район був визнаний кращим з підготовки до нового навчального року. Серед десяти найкращих навчальних закладів міста, п`ять знаходяться у  Солом'янському районі. Це наше спільне надбання. Ми робимо усе, аби Ви працювали у комфортних умовах та отримували гідну заробітну плату за свою нелегку працю. Не дивлячись на складну економічну ситуацію у нашій країні, з вересня місяця були збільшені соціальні стандарти. І заробітна плата вчителів та вихователів дошкільних закладів, у середньому, збільшилася на 13 відсотків, а більш кваліфіковані працівники освіти отримали збільшення на 18-19 відсотків. Звичайно, цього не достатньо. Однак, це лише перші кроки», - звертаючись до освітян, наголосив Дмитро Андрієвський.  

 SK 3337

«Впевнений, наші спільні досягнення в районі сьогодні бачить кожен мешканець. Вперше за багато років у Солом’янському районі збудовано новий сучасний дитячий садочок на вулиці Гарматній, 41. Продовжується реконструкція ще двох дитячих садків. У восьми школах були встановлені металопластикові вікна, проведений капітальний ремонт електромереж та електрощитових в 11-ти навчальних закладів. У половині дитячих садочків та шкіл нам вдалося оновити харчоблоки. На наступний рік ми готуємо для юних солом’янців нову школу на вулиці Тетяни Яблонської і новий дитячий садочок на бульварі Івана Лепсе. І це не просто наші мрії, це плани, які підтверджені проектними роботами», - розповів Дмитро Андрієвський. 

 SK 3715

На зустріч політик запросив і депутата Київради Катерину Кириченко, яка вручила вчителям та вихователям дошкільних закладів подяки.

Також Катерина Кириченко наголосила, що всі освітяни, які мають запитання щодо правильності нарахування заробітної плати можуть звертатися за роз`ясненнями до її громадської приймальні.

 SK 3391

«Ви повністю присвячуєте себе дітям і віддаєтеся своїй роботі. Не кожен впорається з цим навантаженням, як фізичним, так і емоційним. Моя мама вчитель. Рано йшла на роботу, пізно поверталася. Тому я знаю на скільки важка Ваша праця. І звичайно, вона повинна гідно винагороджуватися. Наша команда у Київраді всього рік, і за рік не можливо здійснити масштабні проекти, одразу здійснити збільшення заробітної плати. Однак, ми постійно працюємо над цими питаннями. Сьогодні освітяни Києва отримують муніципальну надбавку, яку ще депутатом Київради ініціював і відстояв Дмитро Андрієвський. У вересні цього року відбувся перший етап підвищення заробітних плат. Ми не зупиняємося на досягнутому. Якщо у когось з`являться запитання щодо правильності нарахування заробітної плати, звертайтесь до моєї громадської приймальні», - наголосила Катерина Кириченко. 

 SK 3806

З нагоди зустрічі відбувся концерт вихованців Палацу юнацької та дитячої творчості, які підготували співочі і танцювальні номери. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online