Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського разом з мером Києва Віталієм Кличком відкрили реконструйоване озеро у парку «Орлятко»

Команда Дмитра Андрієвського разом з мером Києва Віталієм Кличком відкрили реконструйоване озеро у парку «Орлятко»


 

AKUZ4266

«Всі ми сьогодні бачимо як відроджується Солом’янський район. Оновлюються парки і сквери, ремонтуються будинки, асфальтуються дороги і подвір’я, збудовано вперше за 10 років дитячий садочок, ремонтуються і утеплюються школи, дитячі садочки, поліклініки. Нині виповнилася мрія багатьох солом’янців. В парку «Орлятко»  відреконструйовано озеро, в ньому чиста вода, плавають катамарани, з'явився фонтан, в парку вимощені доріжки, встановлені лавки. Тепер “Орлятко” справжня окраса столиці.  Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі нашої команди – депутатів від Солом’янського району, мера міста Віталія Кличка, міської і районної адміністрацій”, - зазначив під час урочистого відкриття озера народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

IMG 3692

У свою чергу, депутат Київради Вячеслав Непоп зазначив, що навесні  під час толоки, коли разом з мешканцями району прибирали парк та висаджували дерева, вирішили очистити озеро, адже воно було в жахливому стані.

“Спочатку ми думали просто очистити озеро від мулу і бруду, але коли розпочали роботи зрозуміли, що проблему треба вирішувати радикально. Ось вже завершено двомісячну реконструкцію озера і воно наповнено свіжою водою. Аби наше озеро не заростало мулом, ми зробимо систему очищення води, запустимо рибу, зробимо аерацію. Також, озеро не буде висихати, адже у нього буде додаватися вода зі свердловини, яку ми вже пробурили. Також, ми облаштувати причал для катамаранів, човнів. І всі ці роботи виконано не за бюджетні кошти, а благодійні», - розповів Вячеслав Непоп.

Солом’янці подякували депутатам і подарували святковий коровай.

AKUZ3724

На відкриття озера завітав мер міста Віталій Кличко.

“Солом’янка – це мій район. Я виріс тут на Чоколівці, на вулиці Донецькій, ходив у 69 школу. Я знаю тут кожне дерево і кожний будинок. Сьогодні ми відкриваємо прекрасний парк. Всі вже й забули як він виглядав. Нам є чим пишатися. Прагнення кожного з нас жити у красивому і комфортному місті.  Щоб це місто було не місто-базар,  а місто-парк. Тому цього року  ми вже відкрили 48 нових скверів та парків”, - зазначив під час відкриття реконструйованого озера і парку “Орлятко” Київський міський голова Віталій Кличко.

AKUZ4273

Мер Києва наголосив, що не зважаючи на кризу в економіці країни, Києву вдалося на 30% збільшити бюджет, розрахуватися з боргами, здійснити всі соціальні і бюджетні виплати.

“Крок за кроком, реальними справами ми здійснюємо очікувані зміни. Та яким би сильним я не був, один я ніколи цього не зміг би зробити. Поруч зі мною стоїть моя команда. Тих людей, які взяли на себе відповідальність, які беруться за справи і, незважаючи ні на що, ідуть до мети. Наша ключова мета побудувати сучасне європейське місто Київ. І ми це робимо й доводимо конкретними справами. Дуже важливо, щоб зміни відбувалися. Необхідний фундамент вже закладено. Ми робимо все щоб виправдати очікування людей. Ми Вас не підведемо”, - запевнив солом’янців Віталій Кличко.

AKUZ3814

“Сьогодні багато разів лунало слово команда. Зараз перед Вами стоять люди, які завжди спиралася на Вашу підтримку.  Та будь яка успішна команда нічого не варта без лідера. На чолі з мером Києва Віталієм Кличком ми змогли закласти фундамент змін і реформ у столиці, й тепер повинні їх продовжити”, - додав  Дмитро Андрієвський.

З нагоди відкриття відновленого озера, у парку проводилися конкурси та ігри на свіжому повітрі. Діти розважалися на батуті, брали участь у розіграші призів. Мешканці району та гості ласували обідом польової кухні. 

IMG 3327

На сцені в «Орлятку» виступали фіналістка шоу «Голос країни» Людмила Капітонова (група «Фолк і Funky»), народний артист України Іван Попович та група «Лісапетний Батальйон».

IMG 3245

Довідково: парк «Орлятко» розташований у Солом`янському районі Києва, має площу 10,9 гектар. Парк був створений на межі ХІХ – ХХ століть. За архітектурно-планувальним рішенням – це пейзажний парк з елементами регулярного стилю. Парк залишається улюбленим місцем відпочинку не тільки мешканців району, а й всіх киян.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online