Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Катериною Кириченко провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Катериною Кириченко провели депутатський прийом громадян


 

AKUZ3351

На прийом до депутатів прийшли мешканці вулиць  Ю. Фучика, Єреванської, Курської, Уманської, П. Козицького, проспекту Повітрофлотського.

Серед питань, які найбільше турбували мешканців Солом’янського району, було питання оформлення субсидій, нарахування пенсій, підключення будинків до опалення.  

“13 жовтня в Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства ми провели масштабну нараду  щодо початку опалювального сезону. За даними ПАТ «Київенерго» підключення Києва до тепла відбувається в плановому режимі. Станом на 14 жовтня  – весь житловий фонд підключено до тепла. В окремих випадках, де є технічні проблеми, вони оперативно усуваються і найближчим часом будинок буде підключено до тепла”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ3334

Депутат Київради Катерина Кириченко закликала мешканців, активніше оформлювати субсидії, щоб зекономити сімейний бюджет під час опалювального сезону. Депутат нагадала, що для виплати субсидій в бюджеті на цей рік закладено 24,5 мільярди гривень.

Щодо підвищення пенсій і зарплат, Катерина Кириченко зазначила: “З 1 вересня 2015 року мінімальні пенсії, зарплати, соціальні виплати збільшено на 12-18%. Якщо у когось є запитання щодо правильності нарахування пенсії, звертайтесь до моєї громадської приймальні, ми направимо відповідний запит до пенсійного фонду”.

AKUZ3389

Катерина Кириченко також поінформувала мешканців району про хід виконання робіт зі встановлення теплових лічильників та ремонтних робіт у будинках.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online