Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та Вячеслав Непоп запрошують солом`янців на відкриття реконструйованого озера в парку «Орлятко»

Дмитро Андрієвський та Вячеслав Непоп запрошують солом`янців на відкриття реконструйованого озера в парку «Орлятко»


AKUZ2060

«Навесні цього року, коли разом з мешканцями району ми проводили традиційну  толоку, прибирали і висаджували дерева та кущі в парку “Орлятко”, мешканці просили допомогти у капітальній реконструкції парку, особливо турбувало всіх озеро, яке було в жахливому стані. Такі звернення від громадян неодноразово надходили до моєї громадської приймальні й до приймальні депутата Київради Вячеслава Непопа. Сьогодні мені приємно запросити всіх солом’янців 17 жовтня о 14:00 на відкриття оновленого, реконструйованого озера. Роботи в парку ще продовжуються, згодом буде встановлено доріжки, лавки, освітлення”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ2108

Напередодні відкриття Дмитро Андрієвський разом з Вячеславом Непопом та Сергієм Пилипенком оглянули парк і поспілкувалися з мешканцями району. Депутат наголосив, що реконструйований парк «Орлятко» це ще один гідний результат вдалої спільної роботи депутатської команди району, будівельників, які вчасно виконали свої зобов’язання, міської та районної адміністрації.

AKUZ2123

“Це наочне свідчення тих змін, на які ми не тільки чекаємо, а й здійснюємо. Зараз команда Віталія Кличка працює над новим бюджетом міста, де для Солом’янського району закладено і нову школу, і новий дитячий садочок, нові ремонти парків й скверів, асфальтування та інші корисні і потрібні речі», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

Депутат Київради Вячеслав Непоп додав, що реконструйоване озеро у парку «Орлятко» за обсягом робіт було ключовим – пів гектара площі, 7 тисяч кубічних метри води, і зовсім скоро мешканці району та гості зможуть гуляти по нових доріжках поблизу розчищеного озера. 

AKUZ2089

«У квітні цього року ми прибрали парк, висадили 300 дерев і кущів. На початку літа намагалися чистити озеро, не зливаючи води, але дійшли висновку, що найефективніше – злити воду, відремонтувати резервуар, наповнити свіжою водою і облаштувати прилеглу територію. Коли ми чистили озеро, то води там було буквально на кілька сантиметрів, а все решта – мул і сміття. І ось, вже завершена двомісячна реконструкція озера і воно наповнено свіжою водою. Також, у парку будуть облаштовані доріжки навколо дитячого майданчика, встановлені лавки, урни і туалет. І всі ці роботи були і будуть виконані не за бюджетні кошти, а благодійні», - розповів Вячеслав Непоп.

Також, за словами депутатів, щоб озеро у парку не заростало мулом обіцяють передбачити систему очищення, запустити рибу, зробити аерацію. У міру висихання, воду у озеро додаватимуть зі свердловини, яку вже пробурили. Крім того, планують облаштувати причал для катамаранів, човнів і зробити у парку додаткове освітлення.

 

Sol 10 spec Nepop-3

З нагоди відкриття реконструйованого озера, народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради Вячеслав Непоп запрошують мешканців району та гостей у парк «Орлятко» в суботу, 17 жовтня о 14:00.

Відкриття озера відбудеться за участю Київського міського голови Віталія Кличка.

На сцені в «Орлятку» виступатимуть фіналістка шоу «Голос країни» Людмила Капітонова (група «Фолк і Funky»), народний артист України Іван Попович, група «Лісапетний Батальйон».

Також, з нагоди свята, у парку відбудуться конкурси та ігри на свіжому повітрі, дитячі розваги на батуті, аквагрим. Буде організована робота польової кухні. А по завершенню свята – розіграш сувенірів.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online