Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і Катерина Кириченко привітали бійців військової частини №3030 25-ї бригади Національної Гвардії України з Днем захисника України

Дмитро Андрієвський і Катерина Кириченко привітали бійців військової частини №3030 25-ї бригади Національної Гвардії України з Днем захисника України


AKUZ1138

«Ви військові, які охороняють добробут і порядок у нашому рідному місті. Я запевняю Вас, що ми на всіх рівнях будемо відстоювати соціальний захист і грошове забезпечення воїнів Національної Гвардії та Збройних сил України. Для військового надзвичайно важлива турбота про його близьких, тому соціальний захист буде поширений і на Ваші родини. Сім'ям, які втратили своїх чоловік і надалі постійно буде надаватися допомога. Я бажаю Вам того, що сьогодні прагне кожна українська родина – миру. Ви наш захист, наша оборона. Міцного Вам здоров'я і затишку у домівках», - зазначив у привітанні  народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

AKUZ1010

Під час урочистостей командир частини №3030, полковник Володимир Шелефост подякував народному депутатові Дмитру Андрієвському та депутатові Київради Катерині Кириченко за постійну і системну підтримку військових Національної Гвардії, а також нагадав, що 14 жовтня 458-м бійців частини будуть забезпечувати охорону громадського порядку у центрі столиці.

«Це свято підкріплено не лише історичною традицією, а й вимогою сьогодення. Вітаю весь особовий склад. Хочу подякувати присутнім у залі, нашим друзям – Дмитру Андрієвському і Катерині Кириченко за допомогу нашій частині. За ініціативи Катерини Кириченко наш особовий склад забезпечений спеціальними чохлами для тактичних аптечок. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися», - наголосив Володимир Шелефост. 

AKUZ1036

У свою чергу депутат Київради Катерина Кириченко подякувала воїнам за віддану службу і запевнила, що вони й надалі матимуть підтримку депутатів від Солом’янського району.  

«Немає нічого кращого для чоловіка ніж захист своєї Батьківщини, своїх близьких. Ви бережете мир і свободу кожного українця. Ми вдячні Вам за відданість і силу духу. Вітаємо з цим великим святом», - зазначила у привітанні Катерина Кириченко.

AKUZ1210

Бійців військової частини №3030 Національної Гвардії України також привітав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Я хочу подякувати командирам, генералам і звичайно Вам, нашим бійцям, які спільно із добровольчими батальйонами стали тим форпостом захисту української державності, незалежності і свободи, який зупинив агресора. Безумовно, я хочу наголосити, що керівництво внутрішніх справ, командування Національної Гвардії України і депутатський корпус зроблять все для того, аби професія військовослужбовця з кожним роком ставала дедалі престижнішою», - наголосив у своєму зверненні до військовослужбовців Зорян Шкіряк.

AKUZ0974

Під час урочистостей з нагоди святкування Дня захисника України бійцям військової частини №3030 вручили подяки і нагородити.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online