Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав солом`янців та військовослужбовців з Днем захисника України

Дмитро Андрієвський привітав солом`янців та військовослужбовців з Днем захисника України


 SK 2089

У парку імені Миколи.Островського народний депутат України Дмитро Андрієвський разом із депутатами районного осередку політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, військовими, ветеранами, мешканцями району поклали квіти до меморіалу учасників Великої Вітчизняної війни, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів Антитерористичної операції.

AKUZ1736

«Шановні генерали, офіцери, військовослужбовці! Дорогі наші ветерани! Шановні солом’янці! Щиросердно вітаю всіх Вас зі святом українського війська. Ми вітаємо тих, хто зі зброєю у руках ціною свого життя захистив нашу державу. На превеликий жаль, у Солом’янському району 15 сімей втратили своїх чоловіків. І кожна з цих родин завжди буде під нашою опікою. Від усієї нашої команди хочу запевнити Вас, що депутати, які представляють солом’янську громаду у Верховній Раді, у Київський міський раді, робитимуть все для того, аби ці жертви не були марними, а герої не були забутими. Зберегти країну ми зможемо тільки підтримуючи наших військових», - наголосив у привітанні Дмитро Андрієвський.

 SK 0794

 У свою чергу, голова Ради ветеранів Солом’янського району генерал-лейтенант Борис Парафейніков додав, що усі наступні покоління будуть пам’ятати якою важкою ціною наша держава відстоювала свою незалежність і свободу кожного українця. 

«Сьогодні ми прийшли вшанувати пам’ять полеглих  у боях воїнів Антитерористичної операції на Сході України. Вони боролися  за звільнення України і нашу свободу. Ми схиляємо голови над могилами полеглих. Слава і вічна пам’ять загиблим воїнам, а живим – наша шана та повага», - зазначив Борис Парафейніков.

 

 SK 0912

У парку мікрорайону Жуляни Дмитро Андрієвський також разом з депутатами Київради та місцевими мешканцями поклали квіти біля меморіалу загиблим жителям Жулян у роки Великої Вітчизняної війни. Народний депутат відвідав святковий благодійний ярмарок і привітав мешканців Жулян з Днем українського козацтва.

AKUZ1945

Разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистостях з нагоди Дня українського козацтва у музеї під відкритим небом «Мамаєвій слободі», де верхом на конях виступали каскадери театру отамана Олега Юрчишина, звучали українські пісні, проводилися весели ігри для дітей та майстер-класи зі стрільби з лука.

AKUZ1969

«Шановні мешканці Солом`янки, друзі! Сьогоднішній день поєднав у собі традиції українського козацтва, великого християнського свята та свята нашого війська. Я щиро вітаю Вас зі святом! Разом з Вами ми продовжуємо славетні традиції українського козацтва й формуємо нові традиції українського війська. Слава нашим військовим і слава Україні», - наголосив у привітанні Дмитро Андрієвський.

 SK 1176

«Хочу побажати нам, щоб Україна розвивалася, щоб у нас був мир і щоб  з кожним роком ми жили краще. Ви всі бачите як за останній рік відродилася Солом`янка. Це завдяки підтримці у Верховній Раді Дмитра Андрієвського та нашій команді місцевих депутатів від Солом`янського району. Ще два роки і ми відремонтуємо кожну хрущівку у нашому районі», - зазначив у своєму зверненні до гостей свята Голова Солом’янського району Максим Шкуро.

AKUZ2152

Разом з депутатом Київради Вячеславом Непопом Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців підшефної 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ. Депутати вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО військовослужбовців і поклали квіти до меморіалу на Алеї слави 101-ї бригади.

AKUZ2234

«Сьогодні Україна вперше перемогла у війні за свою незалежність. На превеликий жаль, у цій битві ми втратили кращих своїх побратимів і справжніх героїв України. Ми і всі наступні покоління будуть пам`ятати Ваші подвиги і жертви. Ми будемо робити все, аби підтримувати нашу армію. Тільки за цей рік наша команда надала допомогу Збройним силам більш ніж на 10 мільйонів гривен. Ми віримо і пишаємося кожним з Вас!», - наголосив у привітанні Дмитро Андрієвський.

У свою чергу депутат Київради Вячеслав Непоп, вітаючи воїнів 101 бригади, пообіцяв і надалі надавати необхідну допомогу військовослужбовцям та їхнім сім`ям.

 

 SK 2075

 «Шановні офіцери, солдати! Вітаю вас з днем української армії – з Днем Захисника України. Ми допомагали, допомагаємо і будемо допомагати нашим воїнам і їхнім сім`ям – технікою, засобами – всім потрібним. Ми робили це у минулому році і будемо робити надалі скільки потрібно. Низький Вам уклін. Бажаю вам, перш за все міцного здоров`я, благополуччя. Слава Вам! Слава Україні!», - наголосив у привітанні Вячеслав Непоп.

З нагоди свята, під час урочистостей військовим вручили подяки та нагороди.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online