Головна / Новини / В Національному університеті оборони ім. І. Черняховського відкрито клас психологічної підготовки і реабілітації

В Національному університеті оборони ім. І. Черняховського відкрито клас психологічної підготовки і реабілітації


AKUZ0243

“Підтримуючи наше військо ми повинні піклуватися про майбутнє нашої армії, про виховання офіцерів і командирів. Серед випускників Національного університету оборони ім. І. Черняховського провідні командири, герої, які сьогодні мужньо й успішно захищають нашу державу на її східному кордоні. 90 % слухачів університету  учасники АТО. Щоб створити дійсно професійну й потужну армію ми з розумінням ставимося до потреб університету оборони і намагаємося всіляко допомогти. Нині  сприяли у створенні й відкрили в університеті багатофункціональний клас психологічної підготовки і реабілітації”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ0218

Начальник Національного університету оборони України генерал-лейтенант Василь Телелим подякував народному депутатові Дмитру Андрієвському та депутатові Київради Катерині Кириченко за допомогу й наголосив на важливості  створення сучасної бази для  навчання майбутніх офіцерів України.

«Після кожної війни на кожного з тих, хто загинув у бою, приходиться три – чотири, а то і більше військових, які отримали психологічні травми. Психологічні втрати після війни вражають, вони так само безповоротні. Тому повернути до життя людину, психіка якої вражена війною – це велика і важлива справа. В університеті ми розробили проект необхідного класу психологічної реабілітації і підготовки, але самотужки його реалізувати не мали змоги. Звернулись по допомогу до Дмитра Андрієвського і Катерини Кириченко, й за декілька тижнів маємо сучасний клас з необхідним обладнанням, комп’ютерами, тренажерами, оргтехнікою і меблями. За це їм щира вдячність і повага», - наголосив Василь Телелим.

AKUZ0271

У свою чергу депутат Київради Катерина Кириченко наголосила, що підтримка військовослужбовців є одним з пріоритетів її роботи.

«Щиро дякую нашим військовим за ту важливу місію, яку вони виконують, відданість і службу рідній державі. Ми армією опікувалися завжди. Як тільки Україна втрачала армію, вона втрачала й свою державність. Тому, сьогодні наше найважливіше завдання допомогти нашій армії, яка була роззута, роздягнена і роззброєна. Але, наш український дух не зломити. Ми маємо тисячолітню історію перемог нашої держави. Й в цій війні перемога буде за нами. Дякуємо Вам і слава Україні», - наголосила у своєму привітанні військовослужбовців Катерина Кириченко.

AKUZ0401

Після відкриття класу психологічної реабілітації і підготовки офіцерів депутати взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня захисника України. 

Офіцерів університету оборони також привітав народний депутат України Сергій Куніцин.

AKUZ0505

«Разом з  Дмитром Андрієвським ми пройшли Афганістан. Тому ми розуміємо почуття кожного нашого воїна. І ми низько вклоняємося Вам за те, що Ви є, за те, що Ви виховуєте наших солдат. Ми, разом з ветеранами-афганцями, хочемо і будемо допомагати хлопцям, які повернулися покаліченими, із посттравматичним синдромом, для того, аби вони повернулися до нормального життя. У них є порядність, у них є честь адже вони захищали свою державу. І якщо ми об'єднаємося - ніхто нас ніколи не переможе», - підкреслив у своєму зверненні до військовослужбовців Сергій Куніцин.

AKUZ0586

«Сьогодні завдяки вашій мужності, зусиллям всієї української влади, Президента України наша держава здобула першу перемогу у битві за свою незалежність. Попереду ще багато випробувань. Але ми впевнені, що у боротьбі за незалежність перемога буде обов'язково на нашому боці. В Солом'янському районі дуже багато військових і ми кожним з Вас пишаймося, цінуємо і хочемо Вас запевнити, що на всіх рівнях - і у Верховній Раді і на місцевому рівні, завжди будемо робити все, аби зміцнити наші Збройні сили. Головне завдання, яке ставить Президент – це зберегти країну, а зберегти її можна лише підтримуючи своє військо. Зі святом! Слава Вам і слава Україні», - привітав офіцерів Дмитро Андрієвський.

Під час урочистостей  офіцери Національного університету оборони ім. І. Черняховського отримали почесні нагороди та відзнаки.

AKUZ0456

Цього ж дня, 12 жовтня, Президент України Петро Порошенко у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського зустрівся з командирами військових частин середньої військової ланки управління. Глава держави привітав присутніх із наступаючим Днем захисника України та нагородив військових, які відзначилися під час бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції.

«Нам є, що відзначати. І свято Захисника України – нове і давнє. Нове, бо юридично воно запроваджене моїм Указом лише минулого року. А давнє, тому що я прийняв рішення, щоб Український народ, Українські Збройні Сили відзначали своє свято саме на велике християнське і козацьке свято – День Покрова Пресвятої Богородиці»  – наголосив Президент України Петро Порошенко. 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online