Головна / Новини / Закон про державне фінансування політичних партій позбавить олігархів впливу на політичне життя країни – Дмитро Андрієвський

Закон про державне фінансування політичних партій позбавить олігархів впливу на політичне життя країни – Дмитро Андрієвський


112 5

«Прийнятий Верховною Радою законопроект щодо фінансування партій з Державного бюджету спрямований на те, аби унеможливити вплив олігархічних структур на політичне життя країни. За таких умов неможливо буде скуповувати депутатські фракції і депутатів за рахунок внесків олігархічних структур. І це європейська практика. В законі чітко визначено скільки людина або юридична особа може надати на розвиток тої чи іншої політичної сили. Все це буде відбуватися прозоро. Два – три роки і ми побачимо зовсім інший політичний «ландшафт» в Україні», - зазначив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата у законі прописані й покарання, які може понести партія за незаконне фінансування – аж до зняття політичної сили з реєстрації. 

112 2

«Все дуже просто – є законодавство і є відповідальність. В законі передбачені дуже серйозні санкції. Крім того зараз ми опрацьовуємо бюджетні показники. І в центрі нашої уваги не фінансування політичних сил, а соціальні стандарти», - додав Дмитро Андрієвський.

Коментуючи питання місцевих виборів народний депутат наголосив на важливості процесу, адже від цього залежить чи спроможна Україна  на справжні реформи місцевого самоврядування.

112 4

«Те, що ми спостерігаємо сьогодні – дійсно достатньо професійна діяльність  Центральної виборчої комісії. Вже фактично сформовані всі комісії на місцях. Впевнений, за два тижні буде можливість чесно і прозоро провести вибори. Я нагадаю, що ці вибори відбуваються в умовах, коли ми працюємо над змінами до Конституції, і головні питання – це питання децентралізації. Коли вони будуть проголосовані, 90% питань, які турбують українців, будуть вирішуватись органами місцевого самоврядування. Вже в цьому році бюджетна децентралізація дала можливість додатково отримати приблизно від одного до двох мільярдів кожному регіону на розвиток інфраструктури і соціального захисту населення. І такі процеси будуть продовжені», - зазначив в ефірі телеканалу “122 Україна” Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на телеканалі «112-Україна» http://112.ua/video/narodnyy-deputat-ukrainy-dmitriy-andrievskiy-gost-112-ukraina-10102015-174409.html

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online