Головна / Новини / У підсумку роботи парламенту: соціальний захист сімей Небесної Сотні, спрощення візового режиму з ЄС, закон про фінансування партій з Державного Бюджету

У підсумку роботи парламенту: соціальний захист сімей Небесної Сотні, спрощення візового режиму з ЄС, закон про фінансування партій з Державного Бюджету


AKUZ1330

«На цьому тижні депутати Верховної Ради проголосували за внесення змін до 10-ї статті Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Внесені зміни посилюють соціальний захист родин героїв Небесної Сотні. Тепер,  цей закон поширюється на сім’ї осіб, які загинули або померли внаслідок поранення, каліцтва чи інших ушкоджень, одержаних під час участі у Революції Гідності. Ми не забуваємо сім’ї, чиї чоловіки й діти стали на захист України і її європейського майбутнього. Їхній соціальний захист безперечно повинна забезпечити держава», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

AKUZ3886

Підводячи підсумки роботи  парламентського тижня 6 – 10 жовтня 2015 року, народний депутат наголосив, що у рамках плану дій щодо візової лібералізації з країнами Європейського Союзу.

“Ухвалено важливий закон щодо фінансування партій з Державного бюджету з суворовим контролем за витрачанням кожної гривні та кримінальним покаранням для порушників. Це дозволить забезпечити незалежність партій, особливо молодих, від впливу олігархів і пов’язаних з ними структур. Впевнений, за таких оставин протягом найближчих років політичний ландшафт країни суттєво  змінениться”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Політик додав, що було також обрано представників парламенту до складу комісій з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на заняття адміністративних посад в органах прокуратури.

AKUZ2538

Протягом тижня парламентарі прийняли важливі проекти законів – декілька антикорупційних законопроектів у першому читанні:

Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні;

Про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні;

Про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні.

Крім того, Дмитро Андрієвський додав, що 229 народних депутатів підтримали законопроект, що надає право іноземцям та особам без громадянства проходити військову службу (за контрактом) у Збройних Силах України.

AKUZ3853

Парламентарі протягом тижня прийняли за основу такі законопроекти:

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення;

Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення;

Про реформу виконавчої служби та впровадження інституту приватних виконавців;

Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо встановлення спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України).

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online