Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у всеукраїнському форумі учасників АТО

Дмитро Андрієвський взяв участь у всеукраїнському форумі учасників АТО


 SK 0078

10 жовтня, напередодні державного свята Дня захисника України у Києві відбувся всеукраїнський форум учасників АТО. 

AKUZ9778

 

Учасників форуму привітав Президент України Петро Порошенко.

«Ваш досвід, ваш патріотизм, ваше вміння та авторитет сьогодні дуже потрібні державі, бо хочу всім нагадати, що війна не закінчена. Нам потрібно мати сильне, патріотичне, добре навчене, ефективне, з унікальним бойовим досвідом українське військо», - наголосив у своєму зверненні до учасників АТО Петро Порошенко.

 SK 0223

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

 

Президент привітав ініціативу зі створення організації, яка об’єднає героїв війни за незалежність і територіальну цілісність держави.

 SK 0203

«Переконаний, що ваша новостворена організація перейматиметься не лише питаннями соціального захисту своїх членів, а буде брати безпосередню участь в зміцненні обороноздатності Української держави, підвищенні патріотизму в українському війську та у молодого покоління», - зазначив Глава держави.

 

 SK 0056

 

Президент наголосив, що вітчизняна війна ще не закінчена, хоча завдяки надзусиллям українських військових та дипломатів вдалося зупинити вогонь і досягнути перемир’я. Останні два тижні немає пострілів та бойових втрат, однак все ще залишаються підриви військових на розтяжках. 

За останні 18 місяців Україна створила потужні, добре треновані та патріотичні Збройні Сили. Так, за шість черг мобілізації близько 210 тис. людей прийшли на військову службу, з яких 35 тис.– добровольці і майже 108 тис. брали або беруть участь в АТО. Понад 93 тисячі воїнів є безпосередніми учасниками бойових дій, з них майже 83 тис. воїнів отримали відповідний статус.

 SK 0299

24 учасника Антитерористичної операції отримали нагороди від Президента України.

 SK 0003

 

“Всі ми сьогодні добре усвідомлюємо, що без сильного війська, професійної армії немає держави. Півтора роки війни нас багато чому навчили. Ми змогли об’єднатися заради збереження і захисту держави. Змогли відродити армію, й надалі продовжуватимемо підтримувати наших військових. Ми довели собі і всьому світові, що українці сильний і незламний народ” , - підкреслив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Президент Петро Порошенко запропонував відзначати свято Дня захисника України, яке вперше країна святкуватиме 14 жовтня, під гаслом "Сила нескорених".

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online