Головна / Новини / Важливо щоб на виборах перемогли однодумці, які можуть працювати злагодженою командою, – Дмитро Андрієвський

Важливо щоб на виборах перемогли однодумці, які можуть працювати злагодженою командою, – Дмитро Андрієвський


 

IMG 7487

«Надзвичайно важливі вибори чекають на нас 25 жовтня. Можливість зберегти країну дає праця над болючими, але надзвичайно важливими реформами. Не даремно, одним з провідних гасел «Блоку Петра Порошенка – «Солідарність» є «Зберегти країну». На мій погляд перш ніж визначитися із кандидатом, обов'язково треба дивитися на те, що ця людина вже зробила, якщо вона вже була депутатом. Якщо людина нова, потрібно дивитися чого вона досягла у громадському житті. Також, я б радив уважно дивитися на ту команду, з якою кандидат йде на вибори. Один депутат, навіть із дуже хорошими здібностями, навряд чи зможе змінити ситуацію у Київраді, де працює 120 депутатів. Дуже важливо, щоб і мер міста, і депутати були однодумцями, які можуть ставити перед собою амбітні завдання і досягати результатів», - зазначив в ефірі телеканалу «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Також політик наголосив, що саме у 2015 році була змінена традиція залишкового фінансування зокрема Солом’янського району столиці, й почалося фактично його відродження.

Kiev 04 10 15

«З 2006 року вперше за 9 років був виконаний бюджет, і ми маємо додаткові гроші. Кияни можуть це відчути по ремонтах, які проводяться на їхніх подвір’ях, по масштабним роботам на Поштовій площі. Також будуються дороги, зараз вкладаються значні кошти в інженерну інфраструктуру міста. На мій погляд команда на чолі із Головою Київської міської державної адміністрації Віталієм Кличком, і Київрада спрацювали достатньо ефективно. Наприклад, декілька районів столиці фінансувалися за залишковим принципом. І нам вдалося переконати  Віталія Володимировича. В його планах ми побачили розбудову таких районів як Солом'янський, Святошинський інші. Тільки за цей рік у Солом`янському районі реконструйовано 256 будинків, побудований новий дитячий садочок та зроблено багато іншого. Я знаю, що на наступний рік заплановано будівництво нових шкіл і дитячих садочків. Тому, я впевнений, що ця влада зможе  продовжити свою ефективну роботу й у подальшому», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання телеглядачів щодо доречності перейменування вулиць, народний депутат зазначив, що ніхто не буде нав`язувати киянам нові назви їхніх вулиць.

IMG 7488 2

«Я категорично проти, щоб будь-які перейменування, крім тих, які визначені законом про декомунізацію, про комуністичні символи «спускалися зверху». По кожному перейменуванню потрібно відпрацьовувати питання із мешканцями вулиць. Сьогодні є можливість написати електронне звернення, можна звертатися до депутатів Київської міської ради, депутатів Верховної Ради. Ніхто нав'язувати перейменування не буде», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Народний депутат у прямому ефірі також відповів на інші актуальні запитання телеглядачів.

Докладніше дивіться на телеканалі Київ https://www.youtube.com/watch?v=mf6gfrHN2S0

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online