Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро провели депутатський прийом громадян


AKUZ8572

«Питання соціального захисту населення сьогодні є одним з найбільш гострих і болючих. В умовах складної економічної ситуації, наша команда зробила все можливе аби вже з 1 вересня 2015 року підняти пенсії, соціальні стандарти, заробітні плати працівникам бюджетної сфери на 13 – 18 %. Тепер, 12,5 мільйонів українців отримуватимуть підвищені пенсії, стипендії, заробітні плати і соціальні виплати. Розмір мінімальної пенсії зросте з 949 до 1074 гривні, а розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1378 гривен. І це тільки перший етап підвищення соціальних стандартів», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

AKUZ8706

Також, народний депутат ще раз нагадав мешканцям Солом`янки про необхідність  оформлення субсидій до початку опалювального сезону та пояснив просту процедуру їх оформлення.

«Ми вже відкоригували і максимально спростили систему оформлення субсидій. На заповнення декларації та заяви у вас піде зовсім небагато часу. У результаті Ви суттєво зекономите кошти сімейного бюджету протягом року. Таким чином, людям, які не в змозі оплачувати вартість житлово-комунальних послуг у повному обсязі, різницю компенсує держава. А багаті сплачуватимуть у повному обсязі», - пояснив Дмитро Андрієвський.

AKUZ8730

Звітуючи про свою роботу, депутат Київради, голова Солом’янського району Максим Шкуро підкреслив, що за такий короткий термін команда депутатів змогла провести роботи, які не проводилися протягом останніх 20-ти років. 

«У 260 будинків вже проведено ремонтні роботи, у 89 будинках встановлено теплові лічильники. Продовжуємо виконувати ремонти сходових клітин, внутрішньобудинкових мереж та асфальту прибудинкових територій. Ми повністю відновили 3 сквери. Також, ми побудували та відкрили сучасний дитячий садок на вулиці Гарматній, 41. Відремонтували дитячі садочки на Донецькій та на Білецького. Реконструювали  поліклініку на проспекті Комарова та замінили обладнання. Також, ми очистили озеро у парку Відрадний. Наразі виконуються роботи з відновлення освітлення в парку. І це ще не весь список досягнень нашої команди. І ми вже починаємо працювати над планами на наступний рік», - прозвітував Максим Шкуро. 

AKUZ8753На зустрічі із депутатами мешканці району піднімали питання щодо відновлення роботи кінотеатру «Тампере», на що Максим Шкуро доповів про заходи, які проводять депутати за для повернення кінотеатру у володіння громади.

На зустріч з депутатами прийшли мешканці з вулиць М. Донця, М. Шепелєва, бульвару І.Лепсе та з проспекту Відрадного. Вони подякували депутатам за виконані роботи та побажали не збавляти темпу у майбутньому.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online