Головна / Новини / Голосуватиму за зняття депутатської недоторканості, - Дмитро Андрієвський

Голосуватиму за зняття депутатської недоторканості, - Дмитро Андрієвський


IMG 7439 2

«Зняття депутатської недоторканості це європейський досвід. Крім того, у  висновках, які ми отримали від Венеціанської комісії, це чітко зазначено. Я завжди голосував і голосуватиму за зняття депутатської недоторканості. І таке рішення є політичною позицією нашої фракції.  Впевнений, це питання може об'єднати парламентарів включно із партією «Свобода». Я пам’ятаю, що вони також підтримували таке рішення. Я не виключаю, що деякі депутати у порушення рішення фракції можуть голосувати проти, однак, це звичайно людський фактор. Однак, я впевнений, що голоси у залі парламенту наберуться», - наголосив Дмитро Андрієвський в ефірі телеканалу «News One».

IMG 7431

За словами політика тиждень роботи у Комітетах був дуже продуктивним, адже народні депутати обговорювали пакет законів щодо впровадження безвізового режиму, вирішували низку економічних питань, а також планують розглянути роботу уряду.

IMG 7442

«Президент України і уряд неодноразово наголошували, що ми повинні виходити на фінішну пряму у вирішенні візового питання і нарешті впровадити безвізовий режим. Для цього нам необхідно виконати достатньо серйозні завдання, які ставлять перед нами наші європейські колеги. Тому, наразі ми обговорюємо питання внесення до парламенту пакету законів щодо безвізового режиму. По-друге, у профільних комітетах обговорюються питання і проекти законів щодо внесення змін до Податкового кодексу, адже вкрай важливо найближчим часом внести зміни у законодавство. Також на тижні будемо надавати оцінку роботі уряду», - зазначив в ефірі на каналі News One Дмитро Андрієвський.

Докладніше https://www.youtube.com/watch?v=nuUaz72-p4c

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online