Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради привітали освітян Солом’янського району з Днем вчителя

Дмитро Андрієвський разом з командою депутатів Київради привітали освітян Солом’янського району з Днем вчителя


 

 SK 0092

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський разом із командою депутатів Київради Солом`янського району привітали освітян із професійним святом – Днем вчителя. 

 SK 0226

«Сьогодні в нашій країні, напевне, головні люди – це військові і вчителі. Тому що воїни захищають наше сьогодення, захищають незалежність держави, а Ви – вчителі формуєте наше майбутнє. Я Вас хочу запевнити, що наша команда,  команда депутатів Солом'янського району все це чітко розуміє. Я щиро вітаю Вас зі святом. Бажаю кожному з Вас успішних і вдячних учнів. Велика Вам пошана і низький уклін», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 SK 0330

Народний депутат вручив грамоти і цінні подарунки вчителям, які відслужили, були демобілізовані і повернулися із зони проведення Антитерористичної операції на сході країни.

«З освітянами району ми співпрацюємо вже не один рік. У нас є багато успіхів, багато перемог. Нам є про що звітувати. Цей 2015 рік був вдалим. Солом'янський район визнаний кращим з підготовки до нового навчального року. Серед десяти кращих навчальних закладів міста, п`ять – Солом'янського району. Це наше з вами спільне надбання. З чим я вас всіх щиро вітаю!», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості підготували для своїх викладачів яскраві акробатичні і танцювальні номери. Глядачі, натхненні концертними номерами, тепло й щиро вітали оплесками юних артистів та їхніх педагогів. 

 SK 0351

У свою чергу, голова Солом'янської районної державної адміністрації Максим Шкуро привітав освітян із професійним святом та прозвітував про здійснені новою командою позитивні зміни в галузі освіти району, а також наголосив, що депутатами Київради вже розроблено проекти і заплановано будівництво нових шкіл та дитячих садочків у рідному районі. 

«У Солом'янському районі майже 7 тисяч вчителів. Більшу частину бюджету району складають видатки на освіту. Це говорить про те, що все обертається навколо Вас. Цього року у восьми школах ми замінили вікна на металопластикові, у школах встановлюються питні фонтанчики. У половині дитячих садочків та шкіл нам вдалося оновити харчоблоки. Відремонтували дитячі садочки на вулицях Донецькій та Білецького. На Гарматній, 41 збудували новий сучасний садочок. І це окраса нашого району. Я сподіваюся, що ми й надалі будемо відкривати кожен рік хоча б по одному такому закладу. І це не просто наші мрії, це плани, які підтверджені проектними роботами і вже розміщеними замовленнями. І дійсно, вчитель, це єдина людина, яка може повністю змінити життя й майбутнє кожного з нас. Тому я хочу побажати, щоб у Вас було натхнення, здоров`я та енергія», - зазначив Максим Шкуро.

Освітян району привітала також депутат Київради Катерина Кириченко, вручивши нагороду одному з кращих вчителів району.  

 SK 0510

Народний депутат Дмитро Андрієвський та депутати Київради з нагоди свята вручили квіти та особливі відзнаки вчителям району.

Подарунком вчителям став концерт вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Вчителі із букетами квітів сяяли від щастя, а їхні учні дарували їм щиру усмішку.

   Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online