Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав воїнів Національної гвардії України військової частини № 3030 із 49-ю річницею створення

Дмитро Андрієвський привітав воїнів Національної гвардії України військової частини № 3030 із 49-ю річницею створення


 

 SK 9760

«Сьогодні завдяки участі українських воїнів, зусиллям українського уряду, Президента України наша держава здобула першу перемогу у боротьбі за незалежність. Так, дійсно, сьогодні на фронті затишшя, і ми можемо мріяти про мир. Але ми жодної хвилини не повинні забувати, що це тільки перша битва. Попереду ще дуже багато випробувань. Ми віримо, що Ви зробите все, для того щоб в українських містах панував спокій, правопорядок, щоб мир прийшов на українську землю», - наголосив Дмитро Андрієвський звертаючись до воїнів Національної гвардії.

У концертній залі військові передивилися фільм, присвячений їхнім подвигам з охорони громадського порядку у Києві, ліквідації стихійних лих інших надзвичайних ситуацій.

Зокрема, саме бійці військової частини № 3030 брали участь у ліквідації пожежі на нафтобазі у Васильківському районі Київської області, коли пожежа тривала декілька днів та супроводжувалася новими вибухами. Також, 67 бійців частини у 2014 році захищали терени нашої держави у зоні проведення АТО.

 SK 9692

31 серпня 2015 року охорону громадського порядку під стінами Верховної Ради забезпечували бійці військової частини № 3030.  Тоді, через заворушення, від проникаючих осколкових поранень після розриву бойової гранати загинуло 4 воїна, ще 26 бійців частини отримали поранення.

«Я згадую нашу зустріч у минулому році. Вона відбувалася під час надзвичайно запеклих кровавих боїв на фронті, і я тоді розповідав вам про Героїв Національної гвардії, які під містом Щастя під ворожим вогнем вивозили поранених бійців, рятуючи їм життя. Це справжні Герої, справжні професіонали. Але тоді, рік тому, жоден з нас не міг уявити, що українські воїни, українські правоохоронці будуть гинути у центрі міста у столиці України під стінами українського парламенту. Так, сьогодні ми знаємо що таке гібридна війна, і свій перший бій Ваша частина в цій війні виграла. Всі Ви – українські воїни. Ми пишаємося кожним із Вас! Слава Вам! Зі святом і слава Україні», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 SK 9842

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам`ять загиблих героїв Національної гвардії, які ціною власного життя, відстоювали правопорядок у столиці 31 серпня 2015 року.

Також, народні депутати України Дмитро Андрієвський із Сергієм Куніциним вручили  бійцям пам’ятні медалі за «Єдність України».

 SK 9716

«Несіть гордо ім'я гвардійця. Я знаю, що Вам важко, і платять не стільки, скільки потрібно. Але, пам’ятайте Україна у нас одна. Незважаючи на всі труднощі, ми переможемо», - підкреслив у привітанні Сергій Куніцин.

У свою чергу депутат Київради Катерина Кириченко також привітала воїнів зі святом та наголосила, що депутатський корпус Київради і надалі буде підтримувати та надавати необхідну допомогу військовій частині № 3030.

 SK 9827

«Шановні військовослужбовці, дорогі наші воїни, дорогі наші захисники. Дозвольте від депутатського корпусу Київради від місцевих депутатів привітати Вас зі святом. На моєму окрузі найбільше військових. І ми завжди опікуємося і допомагаємо нашим бійцям. Ми допомагаємо 12 батальйону, 101-й бригаді, Нацгвардії. Адже поки є армія, поки є військовослужбовці - існує держава. Я це розумію як мати, як жінка. Тому ми все робили, і будемо робити, щоб панував мир, і перемога була наша”, – наголосила у привітанні Катерина Кириченко.

Під час урочистостей командир частини, полковник Володимир Шелефост подякував депутатам та усім присутнім гостям за привітання та зазначив, що військові виконали своє першочергове завдання – не дали ворогам відкрити другій фронт у столиці України.

«За цей час ми зрозуміли, що найцінніше – це життя. І на жаль, на сході держави, тривають військові дії. Але найголовніше те, що ми не дали відкритися другому фронту у Києві, і завжди військові нашої частини були на передовій. Вони дуже відповідальні. Попереду ще більш складні, ще більш відповідальні випробовування. Я вірю і сподіваюся, що ми їх виконаємо із честю”, - зазначив  командир частини Володимир Шелефост.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online