Головна / Новини / Україна сьогодні має повну підтримку світових лідерів, – Дмитро Андрієвський

Україна сьогодні має повну підтримку світових лідерів, – Дмитро Андрієвський


28 09  15 2

«28 вересня на 70-тій сесії Генеральної Асамблеї ООН представники майже усіх країн засудили російське вторгнення на територію суверенної України. Президент Сполучених Штатів Барак Обама у своєму виступі висловив однозначне ставлення – Україна не залишиться сам на сам із цією агресією. Санкції з Росії не будуть зняті до тих пір, поки не буде виконано всі положення Мінських угод і не відновиться територіальна цілісність України. Більш того, навпаки – буде  їхнє збільшення. Тому, сьогодні ми побачили повну підтримку – і населення і світових лідерів», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський коментуючи виступи світових лідерів на сесії Генасамблеї ООН. 

28 09 12 1

Народний депутат підтримав ініціативу звернення  Президента України Петра Порошенка до Ради безпеки ООН про накладання певних обмежень щодо незастосування права вето постійними членами Ради безпеки у питаннях  масової загибелі людей.

«Я ще раз хочу зазначити, що Україна на всіх фронтах виборює підтримку своєї незалежності і така ініціатива Президента цілком зрозуміла. Тим більше, що мова йде не про те, щоб когось обмежити правом вето, тим більше постійних членів Ради безпеки ООН. Мова йде про те, щоб не використовувати це право тоді, коли йдеться про масову загибель людей. Як будуть голосувати – подивимося», - зауважив він.

28 09 15 3

За словами Дмитра Андрієвського на сесії Генеральної Асамблеї ООН також підіймалося питання окупації Російською Федерацією частини території України – півострова Крим.

«На Асамблеї прозвучало питання Криму. Це теж важливо, тому що завжди кажемо про Донбас і забуваємо про проблеми Криму, а зараз там відбуваються дуже важливі події, які в певному розумінні визначають долю півострова», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

28 09 15 4

Коментуючи ініціативу кримськотатарського народу щодо блокади ввезення продуктів на тимчасово окупований півострів Крим, політик наголосив, що офіційний Київ найближчим часом повинен надати оцінку адже потрібно враховувати і гуманітарну складову.

«Блокади на офіційному рівні нема. І ми не можемо сьогодні забороняти кримськотатарському населенню робити акції громадянської непокори. Але, позиція влади тут має бути. Ми не можемо не враховувати те, що Крим це українська територія. І там живуть громадяни України, у тому числі, українські патріоти. І їхню думку, ставлення до цих процесів нам треба враховувати. Можливо зробити як на Донбасі і створити ринки, аби люди мали можливість придбати продукти харчування. Гуманітарну складову ми повинні враховувати», - додав Дмитро Андрієвський.

Докладніше на каналі 112 https://www.youtube.com/watch?v=hWvSIZjY6y0

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online