Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом із Максимом Конобасом провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом із Максимом Конобасом провели депутатський прийом громадян


AKUZ5129

«Солом’янський район один з найбільших в Києві, тут проживає понад 360 тисяч мешканців. Це майже обласний центр. Тому доводиться багато працювати і об’єднувати зусилля. Я постійно запрошую на свої депутатські прийоми депутатів Київради від району і голову Солом’янської РДА. Докладаємо максимум зусиль, аби мешканці району відчули ефективну взаємодію з депутатами, органами місцевого самоврядування, адміністрацією й отримали необхідну допомогу», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Враховуючи те, що до громадської приймальні Дмитра Андрієвського прийшли мешканці вулиць Єреванської, Мартиросяна, Авіаконструктора Антонова, Донецької, Петровського, на прийом було запрошено депутата Київради Максима Конобаса.

AKUZ4857

Під час спілкування з мешканцями району, Дмитро Андрієвський закликав активніше  оформлювати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг до початку опалювального сезону. І нагадав, що на цей рік державним бюджетом передбачено на субсидії 24,5 мільярди гривень, а на 2016 рік планується 40 мільярдів гривень.

«Ми відкорегували і максимально спростили систему оформлення субсидій. На заповнення декларації та заяви у Вас піде всього декілька хвилин. В результаті Ви суттєво зекономите кошти сімейного бюджету протягом року. Раджу подати відповідну заяву вже зараз, щоб до початку опалювального сезону сплачувати за послуги ЖКГ менше», – наголосив Дмитро Андрієвський.

У свою чергу, депутат Київради Максим Конобас прозвітував перед мешканцям свою роботу й поінформував про результати виконання звернень громадян.

«За трохи більше року роботи ми здійснили ремонти у 20-ти будинках нашого округу. Також, до початку опалювального сезону буде встановлено 80 лічильників тепла у будинках. Ми подовжуємо  проводити роботи з асфальтування. Крім того, проведена реконструкції скверів, парку «Супутник» та парку на вулиці Мартиросяна, відновлено роботу ліхтарів, встановлені лавки, реставрується фонтан», - зазначив депутат Київради Максим Конобас.

AKUZ5230


Дмитро Андрієвський додав, що не зважаючи на складну економічну ситуацію, уряд провів індексації пенсій, заробітної плати, а депутатам Солом`янки вдалося внести багато важливих пропозицій до Програми соціально-економічного розвитку столиці і вони вже успішно виконуються.

Серед питань, які турбували мешканців району було відновлення освітлення прибудинкової території будинків, встановлення поштових скриньок, ліквідації сухих гілок на деревах, відновлення асфальтового покриття, встановлення лічильників в будинках та квартирах, ремонти внутрішньобудинкових мереж.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online